Näitan kõiki 10 tulemust

VÕSA JA HEINALÕIKURID

Nagu ka nimi võsalõikur ütleb, siis kasutatakse jõulisi trimmereid peamiselt võsalõikuseks. Võsalõikuri peamiseks tunnuseks võrreldes trimmeriga on see, et masinad on oluliselt võimekamad, vastupidavamad ning mõeldud töötamiseks rasketes oludes. Võsalõikurit valides tuleks eelkõige lähtuda kasutusvajadusest. Kas eelistada pikema või lühikese varrega masinat. Kõik STIHL võsalõikuseks mõeldud mudelid sisaldavad spetsiaalset “K” tähte näiteks FS 460 CM-K

Võsalõikurid pikema varrega – ehk heinalõikurid

Heinalõikureid eristab pikem vars, 35 kraadine reduktor, ning spetsiaalsed sangad, mis tagavad maksimaalse lõikeraadiuse. Enamus heinalõikureid on varustatud kolmiktera ning trimmipeaga ning selleks vajalike kaitsmetega.

Võsalõikurid lühema varrega- ehk võsasaed 

On välja töötatud spetsiaalselt suurtemateks võsatöödeks näiteks metsanoorendikes, alumetsaraies, harvesteri etteraideks või kraavide puhastamiseks. Võsalõikurit eristab heinalõikurist peamiselt tema lühem võll. Seetõttu on masin oluliselt kompaktsem ning jäigem ning lõiked on paremini kontrollitud. Lühema varrega võsalõikuritel pole võimalik kasutada nõuetekohaselt trimmipead.

Võsalõikuri ostmisel tasub kindlasti jälgida ka lisavarustust. Kuna võsalõikuriga on võimalik trimmerdada nii aiaääri kui ka saagida metsas jämedat võsa siis tasub kindlasti konsulteerida meie müügispetsialistiga kes komplekteerib just Teie soovidele vajaliku pakkumise.

UUS!
Original hind was: 699.00 €.Current hind is: 499.00 €.

Laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse
Original hind was: 1,049.00 €.Current hind is: 749.00 €.

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse

Ainult 2 laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse
Original hind was: 1,099.00 €.Current hind is: 799.00 €.

Saadaval järeltellimisel

Lisa võrdlusesse
Original hind was: 1,449.00 €.Current hind is: 1,330.82 €.

Saadaval järeltellimisel

Lisa võrdlusesse

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks