Võsalõikur STIHL FS 561 C-EM

1,549.00 

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Tootekood: 41482000146 Kategooria:

Võsalõikur STIHL FS 561 C-EM

Kõige võimsam võsalõikur professionaalseteks metsakasvatustöödeks. STIHL FS 561‘l on jämedam võllitoru, mis tagab seadme parema vastupidavuse rasketes tööoludes. Seadmel on lühem ülekandevõll, mis tagab parema liikumisvõimaluse metsas ja suurema jõuõla lõikusel. Seadme “leistangi” kuju on mõeldud võsa lõikamiseks. Samuti on muudetud reduktori kaldenurka ja pöörlemiskiirust. ErgoStart starteriga 2-MIX mootoriga M-Tronic mudel. STIHL FS 561 C-EM-il on uusim M-Tronic 3.0 versioon.

Võsalõikuri komplektis on võsasae ketas läbimõõduga 225 mm, saekettakaitse 225mm ja kandetraksid ADVANCE Plus.

M-Tronic süütemoodulile lisaks asub hoorattal ka kontrollüksus, mis tuvastab õhurõhku, kütuse ja õhu koostist ning mootori temperatuuri. Vastavalt sellele reguleerib üksus süütesegu kütuse ja õhu vahekorda. Mootor töötab alati optimaalsetel pööretel vastavalt tingimustele. Puudub vajadus käsitsi reguleerida karburaatorit. Tänu puhtamale ja täpsemalt reguleeritud küttesegule töötab mootor säästlikumalt, saastab vähem keskkonda ja selle tööiga on pikem. Ka käivitamisel seatakse mootor automaatselt käivitusasendisse.

4-punkti antivibratsioonisüsteem tagab väiksema vibratsiooni kasutaja kätele. Kasutatud on eriterasest antivibratsioonivedrusid ja kummist vibratsioonipukse. Võsalõikur on töötamisel piisavalt jäik, kuid samas ei kandu vibratsioon kasutaja kätele üle.

Lisavarustus: teritusvahend saeketta teritamiseks 5,5mm ümarviiliga, räsaja, seguõlid, kanistrid, isikukaitsevahendid, hoolduskomplekt, trimmipea Autocut 56-2 ja trimmikaitse 560mm, kolmiknug 350mm ja kolmiknoa trimmikaitse ning uus 250mm saeketas ja saekettakaitse, kandetraksid ADVANCE X-Treem jpm.

Vaata lisaks võsalõikurite, murutrimmerite ja rohulõikurite tootevalikut siit.

Tootja

STIHL

Võimsus (kW)

2.8

Töömaht (cm³)

57.1

Kaal (kg)

10.2

Kütusepump

JAH

Dekompressiooniklapp

EI

Stihl M-tronic

JAH

Stihl Ergostart

JAH

Stihl Elastostart

EI

Käepidemesoojendus

EI

Tööorgan

Saeketas

Kütusepaak (L)

0.99

Õhufilter

Paber

Kogupikkus (cm)

176

Reduktorinurk ( ˚ )

30

Traksid / kanderihm

Metsatööde traksid Advance PLUS

Trimmipea / tamiil /kaitse

2,7-3,3mm, Autocut 56-2

Lõikenuga/kaitse

Kolmiknuga 350mm avaga 20mm / JAH

Saeketas / kaitse

Saeketas MZ 225-24 avaga 20mm / JAH

Komplektis

Saeketas ja kaitse

Tootekood: 41482000146 Kategooria:

1,549.00 

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.