EHITUSTEHNIKA

Ehitustehnika – Makita kvaliteetsed tooted ja teenused muudavad töö lõbusaks ja hõlpsaks ning aitavad teil saavutada oma eesmärgid. Makita varustab elektritööriistade, nende tarvikute ja seotud teenustega arvukaid kliente peamiselt ehitus-, tööstus- ja tarbesektoris.Makita rohkem kui saja aastase kogemuse pinnalt valminud tooteid hinnatakse nende suurepärase jõudluse ja kvaliteedi pärast. Suur osa Makita tooteid kasutavatest klientidest on professionaalsed kasutajad, nagu puit ja muud ehitusdetailid. Makita kvaliteedikontrolli süsteem hoolitseb selle eest, et tooted vastaksid rangetele kvaliteedinõuetele. Seadmeid katsetatakse arendustegevuse käigus põhjalikult, mistõttu jõuab tootmisjärku ainult esmaklassiline ehitustehnika.
Fortec on ametlik Makita seadmete esindaja ja ainus ametlik remonditöökoda Pärnumaal. Meie tootevalik laieneb igapäevaselt. Kui soovitud toodet kodulehelt ei leia võta meiega ühendust.

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.