Võsalõikur STIHL FS 460 C-EM K

Kuumakse alates 30.93 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

1099 €

STIHL võsalõikur FS 460 C-EM K on mugav, vastupidav, tugev ja väga võimas võsasaag. Ideaalne töötamiseks sitke rohuga piirkondades ja samuti sobib kasutamiseks saena metsatöödes. Spetsiaalseks metsaharvendustöödeks võ võsalõikuseks – seadme komplekti kuulub saeketas.

Saadaval järeltellimisel

Lisa võrdlusesse

Võsalõikur STIHL FS 460 C-EM K

Tippklassi võsalõikur STIHL FS 460 C-EM K on mugav, vastupidav, tugev ja väga võimas võsasaag. Standardvarustuses M-Tronic elektrooniline karburaator, ErgoStartstarter ja STIHLi 2-MIX mootor. Ideaalne töötamiseks sitke rohuga piirkondades ja kasutamiseks saena metsatöödes. Fs 460 C-EM K on üks populaarsemaid võsalõikureid Eestis! Standardvarustuses uued kanderihmad Advance
Spetsiaalseks metsaharvendustöödeks võ võsalõikuseks – seadme komplekti kuulub saeketas. Lisaks on seadmel lühem võll, mis tagab parema liikumisvõimaluse metsas ning suurema jõuõla lõikusel. Seadme “lenks” on teistsuguse kujuga kui trimmerdamiseks mõeldud versioonil, see tagab paremad töövõtted. Seadme spetsiaalselt metsatööks mõeldud X-treem kandetraksid võimaldavad seadet endast eemale lükata – nii on võimalik võsas paremini endale ruumi teha. Samuti on muudetud reduktori kaldenurka ja pöörlemiskiirust.

Saeketas

Võimaldab puhastada metsaaluseid ja kraavipervesid võsast. Lihtne teritada STIHL võsalõikaja terituseks mõeldud teritusraamiga.

STIHL FS 460 C-EM KW on uusim M-Tronic 3.0 versioon.

M-Tronic- Kütuse pealevool on elektrooniliselt juhitav ning kohandub automaatselt töö- ja keskkonnatingimustega, tagades mootori optimaalse jõudluse. Mälufunktsioon võimaldab kiiresti jätkata poolelijäänud tööd pärast pausi ja seadistusi pole tarvis käsitsi reguleerida. Lisaks M-Tronic süütemoodulile asub hoorattal ka kontrollüksus, mis kontrollib pidevalt õhurõhku, kütuse koostist ja mootori temperatuuri. Vastavalt sellele reguleerib üksus süütesegu kütuse ja õhu vahekorda. Mootor töötab alati optimaalsetel pööretel vastavalt tingimustele. Puudub vajadus käsitsi reguleerida karburaatorit. Tänu puhtamale ja täpsemalt reguleeritud küttesegule töötab mootor säästlikumalt, saastab vähem keskkonda ja selle tööiga on pikem. Ka käivitamisel seatakse mootor automaatselt käivitusasendisse

Võsalõikur FS 460 C-EM KW komplekti kuulub:
* Metsatööde traksid ADVANCE X-Treem
* Saeketas MZ 200-22 High
* Saekettakaitse 200mm
* Saeketta transportkaitse 200-225mm
* Kombivõti võsalõikur STIHL, 19 x 16 mm + torx 27
* Kaitseprillid
* Ketta ja kolmiknoa kinnituskomplekt (mutter, surveseib ja mutrikaitse)
* Kasutusjuhend (EST)

STIHL antivibratsioonisüsteem

4-punkti Antivibratsioonisüsteem tagab väiksema vibratsiooni kasutaja kätele. Eriterasest antivibratsioonivedrud ning uuest materjalist vibratsioonipuksid (sisaldab näiteks tsellofaani). Saag on töötamisel piisavalt jäik kuid samas ei kandu vibratsioon kasutaja kätele üle.

NB! Võsalõikuritega FS460CEM-K, FS460CEM-KW, FS490CEM-K, FS490CEM-KW (reduktorinurk 25˚) ei tohi kasutada tamiiliga trimmipeasid ja puudub vastav trimmikaitse trimmipeale!

Vaata ka lisaks meie võsalõikurite tootevalikut siit

Tootja

STIHL

Võimsus (kW)

2.2

Töömaht (cm³)

45.6

Kaal (kg)

8.4

Kütusepump

JAH

Dekompressiooniklapp

EI

Stihl M-tronic

JAH

Stihl Ergostart

JAH

Stihl Elastostart

EI

Käepidemesoojendus

EI

Tööorgan

Saeketas

Kütusepaak (L)

0.75

Õhufilter

Paber

Kogupikkus (cm)

167

Reduktorinurk ( ˚ )

25

Traksid / kanderihm

Metsatööde traksid Advance

Trimmipea / tamiil /kaitse

EI

Lõikenuga/kaitse

Kolmiknuga 300mm avaga 20mm / JAH

Saeketas / kaitse

Saeketas MZ 200-22 avaga 20mm / JAH

Komplektis

Saeketas ja kaitse

Tootekood: 41472000345 Kategooria:

1099 €

Saadaval järeltellimisel

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks