STIHL võsalõikur FS 460 C-EM KW

999.00 

Ainult 2 laos

STIHL võsalõikur FS 460 C-EM KW
STIHL võsalõikur FS 460 C-EM KW

999.00 

Tootekood: 41472000105 Kategooriad: , , Sildid: , ,

Kirjeldus

Võsalõikur STIHL FS 460 C-EM KW

Mugav, vastupidav, tugev ja väga võimas käepideme soojendusega võsasaag.
Standardvarustuses M-Tronic elektrooniline karburaator, ErgoStart starter ja STIHLi 2-MIX mootor.Töötamiseks metsahooldussaena metsatöödes. Standardvarustuses uued kanderihmad ADVANCE PLUS-nüüd uued mugavad kanderõngaga võsasae kiireks külge- ja lahtiühendamiseks.
Spetsiaalseks metsaharvendustöödeks või võsalõikuseks – seadme komplekti kuulub saeketas. Lisaks on seadmel lühem võll, mis tagab parema liikumisvõimaluse metsas ning suurema jõuõla lõikusel. Seadme “lenks” on teistsuguse kujuga kui trimmerdamiseks mõeldud versioonil, see tagab paremad töövõtted. Seadme spetsiaalselt metsatööks mõeldud

Advance Plus kandetraksid

Võimaldavad seadet endast eemale lükata – nii on võimalik võsas paremini endale ruumi teha. Samuti on muudetud reduktori kaldenurka ja pöörlemiskiirust.

Jämedam võlli toru 

Tagab seadme parema vastupidavuse rasketes olukordades.

Saeketas

Võimaldab puhastada metsaaluseid ja kraavipervesid võsast. Lihtne teritada STIHL võsalõikaja terituseks mõeldud teritusraamiga.

M-Tronic elektrooniline karburaator

M-Tronic- Kütuse pealevool on elektrooniliselt juhitav ning kohandub automaatselt töö- ja keskkonnatingimustega, tagades mootori optimaalse jõudluse. Mälufunktsioon võimaldab kiiresti jätkata poolelijäänud tööd pärast pausi ja seadistusi pole tarvis käsitsi reguleerida. Lisaks M-Tronic süütemoodulile asub hoorattal ka kontrollüksus, mis kontrollib pidevalt õhurõhku, kütuse koostist ja mootori temperatuuri. Vastavalt sellele reguleerib üksus süütesegu kütuse ja õhu vahekorda. Mootor töötab alati optimaalsetel pööretel vastavalt tingimustele. Puudub vajadus käsitsi reguleerida karburaatorit. Tänu puhtamale ja täpsemalt reguleeritud küttesegule töötab mootor säästlikumalt, saastab vähem keskkonda ja selle tööiga on pikem. Ka käivitamisel seatakse mootor automaatselt käivitusasendisse.

4-punkti Antivibratsioonisüsteem 

Tagab väiksema vibratsiooni kasutaja kätele. Eriterasest antivibratsioonivedrud ning uuest materjalist vibratsioonipuksid (sisaldab näiteks tsellofaani). Saag on töötamisel piisavalt jäik kuid samas ei kandu vibratsioon kasutaja kätele üle.

NB! Võsalõikuritega FS460CEM-K, FS460CEM-KW, FS490CEM-K, FS490CEM-KW (reduktorinurk 25˚) ei tohi kasutada tamiiliga trimmipeasid ja puudub vastav trimmikaitse trimmipeale!

Lisainfo
Tootja

STIHL

Võimsus (kW)

2.2

Töömaht (cm³)

45.60

Mootori seeria

2-MIX

Kaal (kg)

8.4

Kütusepump

JAH

Dekompressiooniklapp

EI

Stihl M-tronic

JAH

Stihl Ergostart

JAH

Stihl Elastostart

EI

Käepidemesoojendus

JAH

Tööorgan

Saeketas

Kütusepaak (L)

0.75

Õhufilter

Paber

Kogupikkus (cm)

167

Reduktorinurk ( ˚ )

25

Traksid / kanderihm

Metsatööde traksid Advance

Trimmipea / tamiil /kaitse

EI

Lõikenuga/kaitse

Kolmiknuga 300mm avaga 20mm / JAH

Saeketas / kaitse

Saeketas MZ 200-22 avaga 20mm / JAH

Komplektis

Saeketas ja kaitse