KETTSAED

STIHL on olnud maailma suurim kettsaagide kaubamärk alates 1971. aastast
ning tahab oma väärtuste kasvatamist ja hoidmist jätkata ka tulevikus.
Lõppude lõpuks saab püsivat edu saavutada ainult kindlatest põhimõtetest kinnipidades. Koostöös klientidega ja enda kogemustele tuginedes oleme meiegi jäänud kindlaks STIHL kaubamärgile. Meie tootevalikust leiad kogu valiku Stihl kettsaage nii bensiinimootoriga kui ka akudel töötavaid.
STIHL mootorsaed on kuni 20% madalama kütusekuluga ja kuni 50% väiksema heitgaasieraldusega võrreldes sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata. STIHL toodab kõikidele STIHLi mootorsaagidele täielikku juhtplaadivalikut. Kui mõned erandid välja arvata, on
kõikidel juhtplaatidel kasutusel ketiõli säästev Ematic-süsteem. Stihl saekettide eluiga on tunduvalt pikem – patenteeritud Oilomatic põhimõte pikendab saekettide kasulikku eluiga. Erinevalt tavalistest kettidest, iga STIHL Oilomatic saeketi juhtlüli on varustatud õlituskanaliga.

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.