STIHL mootorsaag MS 261 C-M VW

829.00  729.00 

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: 11410113091 Kategooriad: , , Sildid: , , ,

STIHL mootorsaag MS 261 C-M VW


STIHLi enim müüdud profisaag maailmas! Mõeldud professionaalseks ja igapäevasteks metsatöödeks iga ilmaga! Suurepärane töökindlus ja STIHLi patendeeritud tehnilised lahendused teevad sellest saest väga kerge, erga ja võimsa tööriista. Uuenenud silinder, ketikaas ja summuti, suurenenud mootorivõimsus 3,0 kw-ni ja vähenenud kaal 4,9 kg-ni – need on viimased insener-tehnilised lahendused, mida teadus pakub. STIHL M-Tronic mudel, mis on käepideme ja karburaatori soojendusega.

Mitmed praktilised lahendused:

Sael on lihtsalt puhastatav kiirkinnitusega HD2 filter
seadistatav õlipump
roostevabast terasest summuti
Mittekaduvate mutritega ühes tükis ketikaas
Mootorikate, millel on kolm kiire avamise mehhanismiga kinnitit
STIHLi 2-MIX mootori tehnoloogia

Mugavust lisavad:

ElastoStart starter
Kiirkinnitusega paagikorgid
Dekompressiooniklapp
Reguleeritav õlipump

STIHL M-Tronic

Kütuse pealevool on elektrooniliselt juhitav ning kohandub automaatselt töö- ja keskkonnatingimustega, tagades mootori optimaalse jõudluse. Mälufunktsioon võimaldab kiiresti jätkata poolelijäänud tööd pärast pausi ja seadistusi pole tarvis käsitsi reguleerida.

HD2 Õhufilter

Tööriistadeta vahetatav/eemaldatav ning kergesti puhastatav õhufilter, mis sobib kõikidesse tingimustesse (soe, külm, kuiv, niiske). Tänu erilisele materjalile hülgab vett ja õli.

STIHL 2-MIX®

Kasutades STIHLi poolt väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See vähendab kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust. STIHL 2-MIX® tehnoloogia on kuni 20% madalama kütusekuluga ja kuni 70% väiksema heitgaasieraldusega võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata.

Tootja

STIHL

Võimsus (kW)

3.00

Töömaht (m³)

50.20

Juhtplaat/kett

40 Light / 325" RM PRO 1,3 mm 67hm

Mootori seeria

2-MIX

Kaal (kg)

5.10

Kütusepump

EI

Kiirketipinguti

EI

Dekompressiooniklapp

JAH

Stihl M-tronic

JAH

Stihl Ergostart

EI

Reguleeritav õlipump

JAH

Käepidemesoojendus

JAH

Antivibratsioonisüsteem

JAH

STIHL saekett 325 RM PRO 1,3MM 67HM

Ideaalne kett metsandusvaldkonnas töötavatele professionaalsetele metsameestele ja seda kõikideks tööprotsessideks: järkamine, langetamine ja laasimine. 20% suurem lõikevõimsus ja 20% vähem vibratsiooni. Lõikesoon 6,8mm. Nagu kõik STIHL saeketid on ka RM PRO eelvenitatud, STIHL Oilomatic õlituskomponendid ja tugeva kroomiga kaitstud lõikehammas..

17.40 lisa ostukorvi

STIHL saekett 325 RS PRO 1,3mm 67hm

Ideaalne kett metsandusvaldkonnas töötavatele professionaalsetele metsameestele ja seda kõikideks tööprotsessideks: järkamine, langetamine ja laasimine. 20% suurem lõikevõimsus ja 20% vähem vibratsiooni. Lõikesoon 6,8mm. Nagu kõik STIHL saeketid on ka RS PRO eelvenitatud, STIHL Oilomatic õlituskomponendid ja tugeva kroomiga kaitstud lõikehammas.

17.40 lisa ostukorvi

STIHL Juhtplaat 325 1,3MM 40CM

STIHL juhtplaadi serva on freesitud pikk juhtsoon. Juhtlüli põhi ulatub juhtplaadi soone põhja, et tagada keti sirgjooneline liikumine ja ketilülide tallad liiguvad mööda juhtsoone serva. Juhtplaadi juhtsoon toimib ka ketiõli varustuskanalina. Kui saag on juba kasutuses ja töötab pidage meeles keerata juhtplaat ümber (ülemine pool alla) ja eemaldage vajadusel viiliga juhtplaadi servadele tekkivad ebatasasused iga kord, kui vahetate ketti või miks mitte ka igal teritamisel. Puhastage regulaarselt juhtplaadi õlikanalit ja juhtplaadi ketisoont.

36.00 lisa ostukorvi

Seguõli STIHL HP Ultra 1L

Seguõli STIHL HP Ultra 1L

Täissünteetiline seguõli parimate määrdeomadustega. Põleb äärmiselt vähese jäägiga tänu tahmamist vähendavale lisanditele. Sobib kasutamiseks rasketes tingimustes ja STIHL 4-MIX mootorites. Eriti madal väävlisisaldus. Stihl HP Ultra – JASO-FB, ISO-L-EGB. Segada vahekorras 1:50

18.90 Lisa ostukorvi

saeketiõli

Saeketiõli ForestPlus STIHL 1L

Kõrge kvaliteediga mineraalsest õlist valmistatud ketiõli. Hea määrimine väga kõrgetel temperatuuridel. Juhtplaadi ja keti hõõrdumisel võib tõusta temperatuur kuni 210 C˚. Kasutamiseks talvel kuni -15 C˚.

3.60 Lisa ostukorvi

STIHL saeketiõli BIOPLUS

STIHL ketiõli BIOPLUS, 1 L

Kõrge kvaliteediga biolagunevast õlist valmistatud STIHL ketiõli. Kasutamisel talvel tagatakse vabalt voolatavus kuni -20 C˚. Säilivusaeg 4 aastat pakendil näidatud kuupäevast.

5.90 Lisa ostukorvi

Ümarviil raamidele 6tk/pk

STIHL ümarviil

Ümarviil 4,8×200 mm raamile – .325´´ saeketile

1.20 lisa ostukorvi

teritusraam

STIHL teritusraam viil hoidjaga

Ümarviil 4,8×200 mm raamile – .325´´ saeketile

7.80 lisa ostukorvi

kiirviited

PÜSIKLIENDIL ON EELISED! 
Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.