STIHL MS 661 C-M 

Väga mugav ja vastupidav kettsaag. Erk ja võimas 91,1cmmootorsaag professionaalile. Kuni viis korda pikema filtri kasutuseaga. M-TRONIC elektrooniline kütuse etteandesüsteem - kontrollitakse alati õiget kütuse ja õhu vahekorda ning mootori töötemperatuuri. Ideaalne kettsaag saeraamidega töötamisel.
Juhtplaadi ja ketita !

Stihl 2-MIX mootor

Kuni 20% madalam kütusekulu ja kuni 50% väiksem heitgaasieraldus võrreldes STIHLi sama võimsusega 2-taktilise mootoriga ilma 2-MIX tehnoloogiata.

Reguleeritav õlipump

Erinevate materjalide jaoks kasutatakse erinevat õlikogust, reguleeritav õlipump annab võimaluse seadistada materjalile sobiv õlikogus.

Stihl HD2 õhufilter

Tööriistadeta vahetatav/eemaldatav õhufilter. Sobib kõikidesse tingimustesse (soe, külm, kuiv, niiske jne) ja on puhastatav. Tänu erilisele materjalile on vett ja õli hülgav.

Stihl Elastostart

Summutab käivitamisel starterinööri käepidemele tekkivaid jõude, mis tagab sujuva käivituse.

Stihl patenteeritud antivibratsioonisüsteem

STIHLi professionaalne vibratsioonivastane süsteem sujuva töö ja optimaalse käsitsemise tagamiseks

Stihl Oilomatic + Ematic

Koostöö Ematic juhtplaadi, Oilomatic saeketi ja õlipumba vahel tagab parima keti õlitatuse ja parima lõike.

STIHL mootorsaag MS 661 C-M

1,149.00 

Saadaval järeltellimisel

STIHL mootorsaag MS 661 C-M
STIHL mootorsaag MS 661 C-M

1,149.00 

Tootekood: 11440113004 Kategooriad: , , Sildid: , , ,

STIHL mootorsaag MS 661 C-M

Juhtplaat ja saekett ei kuulu komplekti!

M-TRONIC elektrooniline kütuse etteandesüsteem, kontrollitakse alati õiget kütuse ja õhu vahekorda, kontrollitakse mootori töötemperatuuri.

Väga mugav ja vastupidav professionaalne kettsaag. Erk ja võimas, eelmise mudeliga võrreldes kuni viis korda pikema filtri kasutuseaga. Lihtsalt puhastatava HD2 filtriga, seadistatava õlipumbaga ja praktiliste funktsioonidega nagu roostevabast terasest summuti, mittekaduvate mutritega ketikaanel ja ühest tükis kaanega, millel on kolm kiire avamismehhanismiga kinnitit. Kuni 20% madalam kütusekulu ja kuni 50% väiksem heitgaasieraldus võrreldes STIHLi sama võimsusega 2-taktilise mootoriga ilma 2-MIX tehnoloogiata.

ElastoStart starter
kiirkinnitusega paagikorgid
eeleraldusega õhufiltrisüsteem
2-MIX mootor
kiirkinnitusega HD2 õhufilter
kiirkinnitustega
mootorikate
reguleeritav õlipump
ketikaane külge kinnitatud kaanekinnitusmutrid
Stihl patenteeritud antivibratsioonisüsteem
Dekompressiooniklapp kergemaks käivitamiseks
ElastoStart starter tagasilöökide vähendamiseks käivitamisel
Kompensaator tagab mootori ühtlase ja probleemivaba käimise ka mustema õhufiltriga.

Sobivad juhtplaadid 3/8 1,6mm ja saeketid 3/8 RM,RS,RD 1,6mm
Võimalik kasutada kuni 90 cm juhtplaati.

STIHL M-Tronic

Kütuse pealevool on elektrooniliselt juhitav ning kohandub automaatselt töö- ja keskkonnatingimustega, tagades mootori optimaalse jõudluse. Mälufunktsioon võimaldab kiiresti jätkata poolelijäänud tööd pärast pausi ja seadistusi pole tarvis käsitsi reguleerida.

HD2 Õhufilter

Tööriistadeta vahetatav/eemaldatav ja kergesti puhastatav õhufilter, mis sobib kõikidesse tingimustesse (soe, külm, kuiv, niiske). Tänu erilisele materjalile hülgab vett ja õli.

STIHL 2-MIX®

Miks eelistada STIHL 2-MIX mootoreid? Kasutades STIHLi poolt väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See vähendab kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust. STIHL 2-MIX® tehnoloogia on kuni 20% madalama kütusekuluga ja kuni 70% väiksema heitgaasieraldusega võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata.

 

Tootja

STIHL

Võimsus (kW)

5.40

Töömaht (m³)

91.10

Mootori seeria

2-MIX

Kaal (kg)

7.40

Kütusepump

EI

Kiirketipinguti

EI

Dekompressiooniklapp

JAH

Stihl M-tronic

JAH

Stihl Ergostart

EI

Reguleeritav õlipump

JAH

Käepidemesoojendus

EI

Antivibratsioonisüsteem

JAH

 

Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.