STIHL mootorsaag MS 261

729.00  629.00 

Laos (saab järeltellida)

Tootekood: 11410113099 Kategooriad: , , Sildid: , , ,

STIHL mootorsaag MS 261

Väga kerge, mugav ja vastupidav professionaalne kettsaag. Erk ja võimas, eelmise mudeliga võrreldes kuni viis korda pikema filtri kasutuseaga. Lihtsalt puhastatava HD2 filtriga, seadistatava õlipumbaga ja praktiliste funktsioonidega nagu roostevabast terasest summuti, mittekaduvate mutritega ketikaanel ja ühest tükis kaanega, millel on kolm kiire avamismehhanismiga kinnitit. Kuni 20% madalam kütusekulu ja kuni 50% väiksem heitgaasieraldus võrreldes STIHLi sama võimsusega 2-taktilise mootoriga ilma 2-MIX tehnoloogiata.

ElastoStart starter
Uuenenud silinder, ketikaas ja summuti.
Kiirkinnitusega paagikorgid
Eeleraldusega õhufiltrisüsteem
2-MIX mootor
Kiirkinnitusega HD2 õhufilter
Kiirkinnitustega mootorikate
Reguleeritav õlipump
Ketikaane külge kinnitatud kaanekinnitusmutrid
Stihl patenteeritud antivibratsioonisüsteem
Dekompressiooniklapp kergemaks käivitamiseks
ElastoStart starter tagasilöökide vähendamiseks käivitamisel
Kompensaator tagab mootori ühtlase ja probleemivaba käimise ka mustema õhufiltriga.

 

HD2 õhufilter

Tööriistadeta vahetatav/eemaldatav ja kergesti puhastatav õhufilter, mis sobib kõikidesse tingimustesse (soe, külm, kuiv, niiske). Tänu erilisele materjalile hülgab vett ja õli.

STIHL 2-MIX®

Kasutades STIHLi poolt väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See vähendab kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust. STIHL 2-MIX® tehnoloogia on kuni 20% madalama kütusekuluga ja kuni 70% väiksema heitgaasieraldusega võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata.

Juhtplaatidest

STIHL toodab kõikidele STIHLi mootorsaagidele täielikku juhtplaadivalikut. Kui mõned erandid välja arvata, on
kõikidel STIHLi juhtplaatidel kasutusel ketiõli säästev Ematic-süsteem. Iga juhtplaat, mis on märgistatud E-tähega,
on Ematic-juhtplaat. STIHLi juhtplaadid on saadaval laias pikkusevahemikus ja soonepaksusega 1,1 mm (Rollomatic
Mini), 1,3 mm, 1,5 mm ja 1,6 mm.

STIHL mootorsaag MS 261

suurenenud mootorivõimsus 3,0 kw-ni ja vähenenud kaal 4,9 kg-ni – need on viimased insener-tehnilised lahendused, mida teadus pakub.

 

Tootja

STIHL

Võimsus (kW)

3.00

Töömaht (m³)

50.20

Juhtplaat/kett

40 Light / 325" RM PRO 1,3 mm 67hm

Mootori seeria

2-MIX

Kaal (kg)

4.90

Kütusepump

EI

Kiirketipinguti

EI

Dekompressiooniklapp

JAH

Stihl M-tronic

EI

Stihl Ergostart

EI

Reguleeritav õlipump

JAH

Käepidemesoojendus

EI

Antivibratsioonisüsteem

JAH

STIHL saekett 325 RM PRO 1,3MM 67HM

Ideaalne kett metsandusvaldkonnas töötavatele professionaalsetele metsameestele ja seda kõikideks tööprotsessideks: järkamine, langetamine ja laasimine.20% suurem lõikevõimsus ja 20% vähem vibratsiooni. Lõikesoon 6,8mm. Nagu kõik STIHL saeketid on ka RM PRO eelvenitatud, STIHL Oilomatic õlituskomponendid ja tugeva kroomiga kaitstud lõikehammas.

17.40 lisa ostukorvi

STIHL saekett 325 RS PRO 1,3mm 67hm

Ideaalne kett metsandusvaldkonnas töötavatele professionaalsetele metsameestele ja seda kõikideks tööprotsessideks: järkamine, langetamine ja laasimine.20% suurem lõikevõimsus ja 20% vähem vibratsiooni. Lõikesoon 6,8mm. Nagu kõik STIHL saeketid on ka RM PRO eelvenitatud, STIHL Oilomatic õlituskomponendid ja tugeva kroomiga kaitstud lõikehammas. Nagu kõik STIHL saeketid on ka RS PRO eelvenitatud, STIHL Oilomatic õlituskomponendid ja tugeva kroomiga kaitstud lõikehammas.

17.40 lisa ostukorvi

STIHL Juhtplaat 325 1,3MM 40CM

STIHL juhtplaadi serva on freesitud pikk juhtsoon. Juhtlüli põhi ulatub juhtplaadi soone põhja, et tagada keti sirgjooneline liikumine ja ketilülide tallad liiguvad mööda juhtsoone serva. Juhtplaadi juhtsoon toimib ka ketiõli varustuskanalina. Kui saag on juba kasutuses ja töötab pidage meeles keerata juhtplaat ümber (ülemine pool alla) ja eemaldage vajadusel viiliga juhtplaadi servadele tekkivad ebatasasused iga kord, kui vahetate ketti või miks mitte ka igal teritamisel. Puhastage regulaarselt juhtplaadi õlikanalit ja juhtplaadi ketisoont.

36.00 lisa ostukorvi

Seguõli STIHL HP Ultra 1L

Seguõli STIHL HP Ultra 1L

Täissünteetiline seguõli parimate määrdeomadustega. Põleb äärmiselt vähese jäägiga tänu tahmamist vähendavale lisanditele. Sobib kasutamiseks rasketes tingimustes ja STIHL 4-MIX mootorites. Eriti madal väävlisisaldus. Stihl HP Ultra – JASO-FB, ISO-L-EGB. Segada vahekorras 1:50

18.90 Lisa ostukorvi

saeketiõli

Saeketiõli ForestPlus STIHL 1L

Kõrge kvaliteediga mineraalsest õlist valmistatud ketiõli. Hea määrimine väga kõrgetel temperatuuridel. Juhtplaadi ja keti hõõrdumisel võib tõusta temperatuur kuni 210 C˚. Kasutamiseks talvel kuni -15 C˚.

3.60 Lisa ostukorvi

STIHL saeketiõli BIOPLUS

STIHL ketiõli BIOPLUS, 1 L

Kõrge kvaliteediga biolagunevast õlist valmistatud STIHL ketiõli. Kasutamisel talvel tagatakse vabalt voolatavus kuni -20 C˚. Säilivusaeg 4 aastat pakendil näidatud kuupäevast.

5.90 Lisa ostukorvi

Ümarviil raamidele 6tk/pk

STIHL ümarviil

Ümarviil 4,8×200 mm raamile – .325´´ saeketile

1.20 lisa ostukorvi

teritusraam

STIHL teritusraam viil hoidjaga

Ümarviil 4,8×200 mm raamile – .325´´ saeketile

7.80 lisa ostukorvi

kiirviited

PÜSIKLIENDIL ON EELISED! 
Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.