Näitan 1–30 tulemust 41-st

Meie tootevalikus on Stihl ja Makita aku ning bensiinimootoriga trimmerid. Akutrimmerid on ideaalsed abilised väiksemate ja keskmise suurusega aedadesse. Nende eeliseks on  kerge kaal ja väga madal müratase, mistõttu sobivad need ideaalselt müratundlike piirkondade hooldamiseks nagu koolid/lasteaiad, hotellid, haiglad ja linnaaiad. Tänu akutehnoloogiale on seadmetel ka väga madal vibratsioonitase. Juhtmete puudumine tähendab suuremat mobiilsust. Akuseadmed on heitgaasivabad.

Bensiinimootoriga trimmerid –  tänu STIHL väljaarendatud 2-MIX mootorile, kus kasutatakse 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See padi vähendab värske kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse-kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust paremini. Lisaks kõigi kolme murutrimmeri liigi eeliseks on, et masinaid on valida eripikkuse, teleskoopvarrega kui ka on võimalik muut trimmipea asendit. Niiet meie valikust leiab igale inimesele selle sobiva mida keegi ihaldab. Stihli trimmipea eeliseks räägib see, et trimmipea täitmiseks pole vaja midagi masinaküljest eemaldada vaid on vaja lõigata sobiv pikkus ja lihtsate liigutustega antud jõhv peale kerida. Valikus on ka veel erinevate funktsioonidega trimmipäid kui ka metallist nuge. Täpsema lisainfo saamiseks valige sobiv toode endale välja ja pärige antud masinakohta lisainfot meie esindusest või e-poest.

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.