Akutrimmer STIHL FSA 86 PRO

359.00 

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Akutrimmer STIHL FSA 86 PRO

Akutrimmer STIHL FSA 86 PRO on väga kerge, vaikne, võimas, kaasaegse disainiga ja sujuva kiirusega PRO seeria akutoitel töötav murutrimmer, mis on varustatud AutoCut C 6-2 nailonjõhviga trimmipeaga ja mille lõikekaar on 350 mm. Uue nailonjõhvi saab trimmipeasse paigaldada ilma korpust avamata. Jõhvi reguleerimine toimub automaatselt, koputades lõikepead vastu maapinda.

STIHLi harjavaba elektrimootor (EC) on väga energiasäästlik, kerge ja kompaktne. See töötab vaikselt, tekitab väga madalaid vibratsioone ega vaja hooldust. Kummist kattega ergonoomiline töökäepide ja tugev alumiiniumvõll. Käepideme korpuses oleva aasa abil saab trimmeri seinale riputada. Mootoripöörded on sujuvalt reguleeritav.

Trimmeril on praktiline distantsklamber (taimekaitse traat), mis võimaldab hõlpsasti niita puid, põõsaid või esemeid kahjustamata. Murutrimmer sobib hästi kasutamiseks suuremas aias, talumajapidamises ja haljastuses.

Võimsad seadmed

Harjadeta elektrimootor on uskumatult energiatõhus ja peaaegu mittekuluv. Ja tänu silmapaistvale tõhususele muundatakse akuenergia tõeliselt muljetavaldavaks tööjõudluseks. Erineva võimsusklassiga seadmed töötavad kõik 36 V liitiumioonakudega. Kiiruse reguleerimine on astmeta.

Juhtmete puudumine tähendab suuremat mobiilsust

Kuna need ei vaja toitejuhet, on universaalsed akutööriistad mobiilsuse osas võitmatud. Need sobivad ideaalselt töötamiseks kodumajapidamises ja avalikus ruumis. Kõik meie elektrilised akutööriistad on kerged, neil on meeldivalt madal vibratsioonitase ja neid on lihtne kasutada.

Akutrimmer FSA 86 puhas ja vaikne

Tänu juhtmeteta tehnoloogiale sobivad need trimmerid ideaalselt kasutamiseks müratundlikes piirkondades nagu haiglad, lasteaiad ja elamurajoonid. Lisaks ei tekita elektrimootorid mingeid heitgaase.

Üks aku kõige jaoks

Nii muru niitmine ja muruservade hooldamine, kui ka heki pügamine, lehtede koristamine, teeradade puhastamine ja küttepuude lõhkumine – STIHLi ja VIKINGi akutööriistad muudavad kõik aiatööd lihtsaks. Ja tänu nende innovatiivsele modulaarsele ehitusele ühilduvad akud ja laadimisseadmed kõigi elektriliste akutööriistadega. Sõltumata sellest, kas olete hobiaednik või professionaal, leiate endale alati just selle, mida otsite. Heitgaasivabad, vaiksed 100% mobiilsed: STIHLi akutööriistad ühendavad endas mitmeid eeliseid. Need sobivad suurepäraselt aiandushuvilistele, professionaalsetele aednikele ja oskustöölistele ning neid saab kasutada kõikvõimalike tööde tegemiseks. Vaata lisaks STIHLi akutrimmerite tootevalikut siit

Tootja

STIHL

Aku pinge

36V

Mootori seeria

STIHL EC harjadeta

Kaal (kg)

3,4

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Tööaeg AP 300 S (min)

52

Tööaeg AR 3000 (min)

210

Tööorgan

trimmipea

Trimmipea / tamiil

Autocut C6-2 / 2,0mm

Trimmikaitse

JAH

Traksid / kanderihm

EI

Reduktorinurk ( ˚ )

30

Multifunktsionaalne käepide

EI

Reguleeritav võtmeteta

EI

Stihl EcoSpeed

EI

359.00 

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.