AP akukott ühenduskaabliga PRO

199.00 

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: 48504405101 Kategooria: Sildid: , ,

AP akukott ühenduskaabliga PRO

AP akukott ühenduskaabliga PRO on kasutusel energia ülekandmiseks akust seadmele, spetsiaalse ühenduskaabliga. AP akukott sobib kasutamiseks aku seljakotis ja akuvööl.

Lisavarustusena on saadaval: STIHL PRO seeria akuseadmetele akuadapter AP, millele on võimalik akut panna akupesadesse(n: MSA200, FSA65, BGA85 jne.). Vaata ka meie tootevalikut: STIHL akuseadmed ja lisavarustus

STIHL akud

Funktsioonid ja tööaeg – STIHLi juhtmeta tootevaliku keskmes on uuenduslikud liitiumioonakud ja on saadaval erineva võimsusega. STIHL akud on võimsad – pikem tööaeg, lühike laadimisaeg ja akusid saab kasutada kõigi STIHLi akutööriistadega.

Vastupidav ja kauakestev – STIHLi akusid saab laadida probleeemideta ilma märkimisväärse energiakaotuseta. Isegi siis, kui akud on pooltühjad, suudavad nad tagada sama suure jõudluse kui täis laetud aku seda lubab, kuna akudel puudub mäluefekt.

Pidev jõudlus – STIHL-i akude jõudlus jääb muutumatuks kogu teie tööaja jooksul. See tähendab seda, et saate töötada pikemat aega ja täpselt nagu seda lubab bensiinimootoriga tööriist.

Lihtne vahetada ja laadida – STIHL akusid saab eemaldada ja asendada uue aku vaid mõne sekundiga. Aku on täielikult laetud, kui LED-tuli kustub. Laadimise ajal on tuli roheline.

Tootekood: 48504405101 Kategooria: Sildid: , ,

199.00 

Saadaval järeltellimisel

Sulle võib meeldida ka…

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.