Akuvõsalõikur STIHL FSA 135 PRO

749.00 

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: FA012000002 Kategooriad: , , , Sildid: , ,

Akuvõsalõikur STIHL FSA 135 PRO

Akuvõsalõikur STIHL FSA 135 PRO on väga kerge, võimas ja vaikne akuga töötav professionaalseks kasutamiseks mõeldud reduktoriga akuvõsalõikur, mis on varustatud lõikenoaga 260-2. Võsalõikuril on STIHLi EC-harjavaba 1,2kw mootor, mis on eriti energiatõhus, kergekaaluline ja väike ning lisaks madala vibratsioonitasemega. Lisaks on lõikekiirus reguleeritav kolme erineva kiiruse vahel LED anduriga, millega saate töötada energiasäästlikult. Akuvõsalõikuri metallist õhufilter tagab hea jahutuse ja annab mootorile pika eluea ning madala mürataseme tõttu saate kasutada ka müratundlikes tööpiirkondades. FSA 135  seadme korpus on ettevalmistatud STIHL Smart Connector 2 A jaoks. Sobib suurepäraselt kultuurihoolduse ja valgustuse tegemiseks metsades ning suuremate pindade niitmiseks kus akuvõsalõikuri kasutamisel ei vaja kõrvaklappe. Vaata ka STIHLi akuvõsalõikurite tootevalikut siit

Komplektis:

  • Traksid
  • Trimmipea autocut C26-2 (lõikekaar 42 cm)
  • Võsalõikamise saeketas ja kaitse 200mm.

Võimsad seadmed

Harjadeta elektrimootor on uskumatult energiatõhus ja peaaegu mittekuluv. Ja tänu silmapaistvale tõhususele muundatakse akuenergia tõeliselt muljetavaldavaks tööjõudluseks. Erineva võimsusklassiga seadmed töötavad kõik 36 V liitiumioonakudega. Kiiruse reguleerimine on astmeta.

Juhtmete puudumine tähendab suuremat mobiilsust

Kuna need ei vaja toitejuhet, on universaalsed akutööriistad mobiilsuse osas võitmatud. Need sobivad ideaalselt töötamiseks kodumajapidamises ja avalikus ruumis. Kõik meie elektrilised akutööriistad on kerged, neil on meeldivalt madal vibratsioonitase ja neid on lihtne kasutada.

Akuvõsalõikur FSA 135 puhas ja vaikne

Tänu juhtmeteta tehnoloogiale sobivad need tööriistad ideaalselt kasutamiseks müratundlikes piirkondades nagu haiglad, lasteaiad ja elamurajoonid. Lisaks ei tekita elektrimootorid mingeid heitgaase.

Üks aku kõige jaoks

Nii muru niitmine ja muruservade hooldamine, kui ka heki pügamine, lehtede koristamine, teeradade puhastamine ja küttepuude lõhkumine – STIHLi ja VIKINGi akutööriistad muudavad kõik aiatööd lihtsaks. Ja tänu nende innovatiivsele modulaarsele ehitusele ühilduvad akud ja laadimisseadmed kõigi elektriliste akutööriistadega. Sõltumata sellest, kas olete hobiaednik või professionaal, leiate endale alati just selle, mida otsite. Heitgaasivabad, vaiksed 100% mobiilsed: STIHLi akutööriistad ühendavad endas mitmeid eeliseid. Need sobivad suurepäraselt aiandushuvilistele, professionaalsetele aednikele ja oskustöölistele ning neid saab kasutada kõikvõimalike tööde tegemiseks.

Tootja

STIHL

Aku pinge

36V

Mootori seeria

STIHL EC harjadeta

Kaal (kg)

4,9

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Tööaeg AP 300 S (min)

tamiil: ~45-25 min / Murutera ~100-50 min

Tööaeg AR 3000 (min)

tamiil: ~190-125 min / Murutera ~360-180 min

Tööorgan

Murunuga

Trimmipea / tamiil

Autocut C26-2 / 2,4mm

Trimmikaitse

JAH

Traksid / kanderihm

JAH

Reduktorinurk ( ˚ )

30

Multifunktsionaalne käepide

JAH

Reguleeritav võtmeteta

JAH

Stihl EcoSpeed

EI

Lõikenuga

Murutera 260mm avaga 25,4mm

Saeketas

Saeketas MZ 200-22 avaga 25,4mm

Tootekood: FA012000002 Kategooriad: , , , Sildid: , ,

749.00 

Saadaval järeltellimisel

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.