STIHL murutrimmer FS 38

149.00 

Laos (saab järeltellida)

Tootekood: 41400122354 Kategooriad: , , Sildid: , ,

Murutrimmer FS 38

Võimas ja uuendusliku lahendusega 2-MIX mootoriga paindvõlliga murutrimmer, mis tagab hea võimsuse ja kaalu suhte ning niitmistulemuse.
Pika kasutuseaga seade, mis sobib muru trimmerdamiseks koduaias ja selle ümbruses. AutoCut C 6-2 trimmipea – Trimmipead töötamise ajal vastu maapinda lüües pikendatakse trimmitamiili automaatselt. Trimmitamiili peale kerimiseks, ei ole trimmipead vaja avada, vaid tamiili lisamine käib trimmipea nuppu keerates.Murutrimmer FS 38 -l on võimsa ja uuendusliku lahendusega 2-MIX mootor, mis tagab parima võimsuse ja kaalu suhte ning -niitmistulemuse. Sobilik muruniitmistöödeks.Pika kasutuseaga seade, mis sobib muru trimmerdamiseks koduaias ja selle ümbruses.

Võimalik paigaldada plastikteradega PolyCut trimmipea, mis võimaldab ka tugevama heina niitmist ning kulub vähem, võrreldes trimmitamiiliga. (Ei kuulu komplekti)

Lisana on võimalik osta üleõlarihm, käte koormuse vähendamiseks

STIHL 2-MIX®

2-MIX: Kasutades STIHLi poolt väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See padi
vähendab värske kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse-kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust paremini.

Tootja

STIHL

Võimsus (kW)

0.65

Töömaht (m³)

27.20

Kaal (kg)

4.2

Kütusepump

JAH

Dekompressiooniklapp

EI

Stihl M-tronic

EI

Stihl Ergostart

EI

Stihl Elastostart

EI

Tööorgan

trimmipea

Kütusepaak (L)

0.33

Trimmipea / tamiil

0mm, Autocut C6-2 / 2

Trimmikaitse

JAH

Traksid / kanderihm

lisavarustusena

Pikkus (cm)

147

kiirviited

PÜSIKLIENDIL ON EELISED! 
Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.