STIHL akurohulõikur FSA 90

399.00 

Laos (saab järeltellida)

Tootekood: 48632000083 Kategooriad: , , , Sildid: , ,

STIHL akurohulõikur FSA 90

Väga kerge, vaikne ja ainulaadne akutoitel töötav Trimmer, mis on varustatud trimmipeaga AutoCut 25-2 nailonjõhviga 2,4mm ning lisavarustusena on võimalik kasutada lõikenuga. Jõhvi reguleerimine toimub automaatselt, koputades lõikepead vastu maapinda. Sobib suurepäraselt harvendusraieks aedades ja töötamiseks müratundlikes piirkondades, nagu koolid ja lasteaiad.

Akurohulõikur FSA 90

ECOSPEED  pööretepiirajaga kasutusfunktsiooni abil toimub kiiruse reguleerimine vastavalt vajadusele. Näiteks on murunoaga lõigates võimalik vähendada kivide lendumise ohtu.
Madal vibratsioon.

Võimsad seadmed harjadeta EC elektrimootor on uskumatult energiatõhus ja peaaegu mittekuluv. Ja tänu silmapaistvale tõhususele muundatakse akuenergia tõeliselt muljetavaldavaks tööjõudluseks. Erineva võimsusklassiga seadmed töötavad kõik 36 V liitiumioonakudega.

Juhtmete puudumine tähendab suuremat mobiilsust
Kuna need ei vaja toitejuhet, on universaalsed akutööriistad mobiilsuse osas võitmatud. Need sobivad ideaalselt töötamiseks kodumajapidamises ja avalikus ruumis. Kõik meie elektrilised akutööriistad on kerged, neil on meeldivalt madal vibratsioonitase ja neid on lihtne kasutada.

Puhas ja vaikne
Tänu juhtmeteta tehnoloogiale sobivad need tööriistad ideaalselt kasutamiseks müratundlikes piirkondades nagu haiglad, lasteaiad ja elamurajoonid. Lisaks ei tekita elektrimootorid mingeid heitgaase.

Üks aku kõige jaoks
Nii muru niitmine ja muruservade hooldamine, kui ka heki pügamine, lehtede koristamine, teeradade puhastamine ja küttepuude lõhkumine – STIHLi ja VIKINGi akutööriistad muudavad kõik aiatööd lihtsaks. Ja tänu nende innovatiivsele modulaarsele ehitusele ühilduvad akud ja laadimisseadmed kõigi elektriliste akutööriistadega. Sõltumata sellest, kas olete hobiaednik või professionaal, leiate endale alati just selle, mida
otsite.

Tootja

STIHL

Aku pinge (V)

36.00

Kaal (kg)

3.2

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Tööaeg AP 300 S (min)

37

Tööaeg AR 3000 (min)

150

Tööorgan

trimmipea

Trimmipea / tamiil

4mm, Autocut C26-2 / 2

Trimmikaitse

JAH

Traksid / kanderihm

JAH

Pikkus (cm)

177

Reduktorinurk ( ˚ )

30

Reguleeritav võtmeteta

JAH

Stihl EcoSpeed

JAH

Multifunktsionaalne käepide

JAH

kiirviited

PÜSIKLIENDIL ON EELISED! 
Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.