Võsalõikur STIHL FS 461 C-EM

1,059.00 

Ainult 2 laos (saab järeltellida)

Tootekood: 41472000348 Kategooria:

Võsalõikur STIHL FS 460 C-EM

Võsalõikur STIHL FS 460 C-EM on mugav, vastupidav, tugev ja väga võimas võsasaag. Standardvarustuses M-Tronic elektrooniline karburaator, ErgoStartstarter ja STIHLi 2-MIX mootor. Ideaalne töötamiseks sitke rohuga piirkondades ja kasutamiseks saena metsatöödes. Standardvarustuses uued kanderihmad ADVANCE PLUS. Antud 2-MIX mootoriga võsalõikaja on mõeldud professionaalseteks metsahooldus- ja trimmerdamistöödeks või kasutamiseks suuremateks töödeks talupidamises. Seadmele on võimalik paigaldada trimmipea AutoCut C 40-2, kolmiknuga või saeketas. Mugavad ADVANCE PLUS kanderihmad ja kolmiknuga komplektis. Jämedam võlli toru – tagab seadme parema vastupidavuse rasketes olukordades. Kolmiknuga – võimaldab muru, heina, puuvitsade ja putkede lõikamist. Vaata ka meie rohulõikurite ja võsalõikurite tootevalikut siit

FS 460 C-EM kasutaja eelised:

  • AutoCut C 40-2 trimmipea: Trimmipead töötamise ajal vastu maapinda lüües pikendatakse trimmitamiili automaatselt. Trimmitamiili peale kerimiseks, ei ole trimmipead vaja avada, vaid tamiili lisamine käib trimmipea nuppu keerates.
  • Saeketas: Saeketas on ideaalne metsaaluste ja kraavipervede puhastamiseks võsast. Lihtne teritada STIHL võsalõikaja terituseks mõeldud teritusraamiga.
  • M-tronic: M-Tronic- STIHL FS 461 C-EM-il on uusim M-Tronic 3.0 versioon. Kütuse pealevool on elektrooniliselt juhitav ning kohandub automaatselt töö- ja keskkonnatingimustega, tagades mootori optimaalse jõudluse. Mälufunktsioon võimaldab kiiresti jätkata poolelijäänud tööd pärast pausi ja seadistusi pole tarvis käsitsi reguleerida. Lisaks M-Tronic süütemoodulile asub hoorattal ka kontrollüksus, mis kontrollib pidevalt õhurõhku, kütuse koostist ja mootori temperatuuri. Vastavalt sellele reguleerib üksus süütesegu kütuse ja õhu vahekorda. Mootor töötab alati optimaalsetel pööretel vastavalt tingimustele. Puudub vajadus käsitsi reguleerida karburaatorit. Tänu puhtamale ja täpsemalt reguleeritud küttesegule töötab mootor säästlikumalt, saastab vähem keskkonda ja selle tööiga on pikem. Ka käivitamisel seatakse mootor automaatselt käivitusasendisse
  • Stihl antivibratsioonisüsteem: 4-punkti Antivibratsioonisüsteem tagab väiksema vibratsiooni kasutaja kätele. Eriterasest antivibratsioonivedrud ning uuest materjalist vibratsioonipuksid (sisaldab näiteks tsellofaani). Saag on töötamisel piisavalt jäik kuid samas ei kandu vibratsioon kasutaja kätele üle.

 

Tootja

STIHL

Võimsus (kW)

2.2

Töömaht (m³)

45.6

Mootori seeria

2-MIX

Kaal (kg)

8.5

Kütusepump

JAH

Dekompressiooniklapp

EI

Stihl M-tronic

JAH

Stihl Ergostart

JAH

Stihl Elastostart

EI

Käepidemesoojendus

EI

Tööorgan

kolmiknuga

Kütusepaak (L)

0.75

Traksid / kanderihm

Universaaltraksid Advance

Pikkus (cm)

179

Reduktorinurk ( ˚ )

35

Stihl EcoSpeed

EI

Multifunktsionaalne käepide

JAH

Trimmipea / tamiil /kaitse

Autocut 46-2 / 2,7-3,0mm / JAH

Lõikenuga/kaitse

Kolmiknuga 300mm avaga 20mm / JAH

Saeketas / kaitse

Saeketas MZ 225-24 avaga 20mm / JAH

Komplektis

lõikenuga ja kaitse

Tootekood: 41472000348 Kategooria:

1,059.00 

Ainult 2 laos (saab järeltellida)

Sulle võib meeldida ka…

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks