Võsalõikur STIHL FS 235

549.00 

Laos (saab järeltellida)

Tootekood: 41512000015 Kategooria:

Võsalõikur STIHL FS 235

Võsalõikur STIHL FS 235 on vastupidav, tugev ja ergonoomiline STIHLi 2-MIX mootoriga võsalõikur. Ideaalne ulatuslike niitmistööde jaoks põllumajanduses ja aianduses. Eelkõige võsalõikur FS 235 on mõeldud kodukasutajatele ja väiksematele talupidajatele trimmerdamis-ja võsatöödeks.

STIHL 2-MIX®

2-MIX: Kasutades STIHLi poolt väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See padi vähendab värske kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse-kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust paremini.

Kontrollpidemel on vaid suretinupp. Tooreklapi lülitil on kolm asendit: külmkäivitus, soe käivitus ja tööasend. Nuppu saab keerata alla vajutades ning see hüppab alati gaasi vajutades automaatselt tööasendisse. Kõik see kokku muudab käivitusprotsessi oluliselt mugavamaks

Nagu kõik STIHLi mootorid, vastab ka see põhilistele STIHLi mootorite nõuetele: kerge, lihtne, töökindel ja tugev. STIHLi antivibratsioonisüsteem tagab väiksema vibratsiooni kätele. Vaata lisaks murutrimmerite ja rohulõikurlte tootevalikut siit.

Komplektis

Trimmipea AUTOCUT 26-2 Comfort

AutoCut C26-2 Comfort trimmipea

2,4 mm tamiiliga poolautomaatne trimmipea. Võimalik paigaldada kuni 2,7 mm trimmitamiili. Trimmipead töötamise ajal vastu maapinda lüües pikendatakse trimmitamiili automaatselt ja trimmitamiili uueks täitmiseks ei pea avama trimmipead.

Kolmiknuga 250 mm avaga 25,4mm

Kolmiknuga

Võimaldab muru, heina, puuvitsade ja putkede lõikamist.

Universaaltraksid Advance PLUS

TRAKSID

Võsalõikurite traksid on võsa lõikamisel väga olulised. Et oleks mugav pikkadel tööpäevadel töötada peab traksidel olema koormuse jaotus õlgade ja puusade vahel reguleeritav! Õigesti reguleeritud traksid aitavad kaitsta selga ja liigeseid. Kindlasti ei tohiks unustada trakside eest hoolt kanda! Mustus ja niiskus muudavad trakside erinevad detailid rabedaks ja nii võib olla võsalõikurite trakside eluiga lühike.

 

Tootja

STIHL

Võimsus (kW)

1.55

Töömaht (cm³)

36.3

Kaal (kg)

6.8

Kütusepump

JAH

Dekompressiooniklapp

EI

Stihl M-tronic

EI

Stihl Ergostart

EI

Stihl Elastostart

EI

Käepidemesoojendus

EI

Tööorgan

Murunuga, trimmipea

Kütusepaak (L)

0.81

Õhufilter

Paber

Reduktorinurk ( ˚ )

30

Traksid / kanderihm

Traksid universaalsed

Trimmipea / tamiil /kaitse

4mm / JAH, Autocut C26-2 / 2

Lõikenuga/kaitse

4mm / JAH, Kolmiknuga 250mm avaga 25

Saeketas / kaitse

4mm / JAH, Saeketas MZ 200-22 avaga 25

Komplektis

lõikenuga ja kaitse, Trimmipea ja kaitse

Tootekood: 41512000015 Kategooria:

549.00 

Laos (saab järeltellida)

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.