Võsalõikur STIHL FS 361 C-EM

Original hind was: 1,049.00 €.Current hind is: 749.00 €.

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Tootekood: 41472000369 Kategooria:

Võsalõikur STIHL FS 361 C-EM

Võsalõikur STIHL FS 361 C-EM on mugav, vastupidav, tugev ja võimas võsasaag ErgoStart-starteriga. STIHL FS 361 C-EM võsalõikur on varustatud STIHLi 2-MIX mootoriga kuni 20% madalama kütusekulu ja kuni 50% väiksema heitgaasieralduse tagamiseks võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata. Sobib suurepäraselt sitke rohu niitmiseks. Standardvarustuses uued kanderihmad universaal ADVANCE.

Antud 2-MIX mootoriga võsalõikaja on mõeldud professionaalseteks metsahooldus- ja trimmerdamistöödeks või kasutamiseks suuremateks töödeks talupidamises. Seadmele on võimalik paigaldada trimmipea AutoCut C 40-2, kolmiknuga või saeketas. Kolmiknuga komplektis.

FS 361 C-EM kasutaja eelised: 

M-Tronic: Kütuse pealevool on elektrooniliselt juhitav ning kohandub automaatselt töö- ja keskkonnatingimustega, tagades mootori optimaalse jõudluse. Mälufunktsioon võimaldab kiiresti jätkata poolelijäänud tööd pärast pausi ja seadistusi pole tarvis käsitsi reguleerida.

Jämedam võlli toru: Tagab seadme parema vastupidavuse rasketes olukordades

Kolmiknuga: Võimaldab muru, heina, puuvitsade ja putkede lõikamist

AutoCut C 40-2 trimmipea: Trimmipead töötamise ajal vastu maapinda lüües pikendatakse trimmitamiili automaatselt. Trimmitamiili peale kerimiseks, ei ole trimmipead vaja avada, vaid tamiili lisamine käib trimmipea nuppu keerates.

Saeketas: Võimaldab puhastada metsaaluseid ja kraavipervesid võsast. Lihtne teritada STIHL võsalõikaja terituseks mõeldud teritusraamiga

4-punkti Antivibratsioonisüsteem: Tagab väiksema vibratsiooni kasutaja kätele. Eriterasest antivibratsioonivedrud ning uuest materjalist vibratsioonipuksid (sisaldab näiteks tsellofaani). Saag on töötamisel piisavalt jäik kuid samas ei kandu vibratsioon kasutaja kätele üle.

Uus tooreklapisüsteem: Kergem käivitada. Kontrollpidemel on vaid suretinupp. Tooreklapi lülitil on kolm asendit: külmkäivitus, soe käivitus ja tööasend. Nuppu saab keerata alla vajutades ning see hüppab alati gaasi vajutades automaatselt tööasendisse. Kõik see kokku muudab käivitusprotsessi oluliselt mugavamaks

Trimmi- ja kettakaitsed: Nüüd on igaks tööks olemas oma kaitsekate. Kõik kaitsmed kinnitatakse reduktori külge kolme kruviga. Kruvid on kraega kaitse külge fikseeritud, mis takistab nende väljakukkumist ja ärakadumist.

Vaata ka lisaks meie tootevalikut: Rohu- ja võsalõikurid

Tootja

STIHL

Võimsus (kW)

1,7

Töömaht (cm³)

37.7

Kaal (kg)

8.5

Kütusepump

JAH

Dekompressiooniklapp

EI

Stihl M-tronic

JAH

Stihl Ergostart

JAH

Stihl Elastostart

EI

Käepidemesoojendus

EI

Tööorgan

kolmiknuga, trimmipea

Kütusepaak (L)

0.75

Õhufilter

Paber

Kogupikkus (cm)

179

Reduktorinurk ( ˚ )

35

Traksid / kanderihm

Universaaltraksid Advance

Trimmipea / tamiil /kaitse

0mm / JAH, 7-3, Autocut 46-2 / 2

Lõikenuga/kaitse

Kolmiknuga 300mm avaga 20mm / JAH

Saeketas / kaitse

Saeketas MZ 225-24 avaga 20mm / JAH

Komplektis

lõikenuga ja kaitse, Trimmipea ja kaitse

Tootekood: 41472000369 Kategooria:

Original hind was: 1,049.00 €.Current hind is: 749.00 €.

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks