AKUSAED

Akusaed koguvad järjest rohkem populaarsust eelkõige oma kerge kaalu, väikese müra, lihtsa käsitluse ja heitgaasivaba tööpõhimõte tõttu. Akusaagi valides tasub kindlasti lähtuda vajadusest, ning tööiseloomust. Väiksemad akusaed on pigem mõeldud kodusteks töödeks aias või majapidamises. Võimsamad akusaed on mõeldud küttepuude tegemiseks, metsas langetamiseks või muude mahukamate tööde tegemiseks. Mida rohkm on akul mahtuvust, seda suurem on ka aku kaal, seetõttu pole alati mõistlik otsida kõige pikemat aku kestvust, vaid kaaluda võimalust soetada mitu akut. Mitme aku omamine vähendab võimalust, et töö jääb seisma aku tühjenemise tõttu.  

STIHL akuSAED

Kettsaed on olnud STIHL tootevalikus 1971. aastast ning on maailma suurim  kettsaagide kaubamärk. Tänu pikaajalisele kogemusele on STIHL akusaed väga tugeva tootearenduse, lihtsa käsitluse ning tipptasemel kvaliteediga. STIHL akuseeria jaotub kolme klassi:

D-LINE akuseeria

STIHL AS akusüsteem – mõeldud väiksemateks aiapidamis töödeks kus on oluline toote kompaktsus ja kergus.

MAKITA akuSAED

Makita tööriistad on Jaapani kvaliteediga ja Makita kaubamärki kui kuulsat elektritööriistade tootjat tuntakse maailmas rohkem kui 100 aastat.  Makita on eelkõige tuntud oma taskukohase hinna, kvaliteedi ning väga laia tootevaliku tõttu.

Makita 36V seeria

36V LXT (18v+18v) – 36V seadmed võimaldavad ühendada kahte 18 voldist akut, andes oluliselt suurema võimsuse ning pikema tööea. 36 V seadmeid on võimalik kasutada ainult kahe 18v akuga.

Makita 40V seeria

40V XGT® akude väljundpinge on kuni 40V, mis on eelmisest juhtivast LXT® platvormi väljundpingest kaks korda suurem. XGT tootevalik on mõeldud tööriistadele mis vajavad palju akumahtu. Toimiv lahendus ka eriti kõrgete nõudmiste korral nii ehitustöödel, tööstuses, aianduses kui ka teistes erinevates valdkondades.

Näitan kõiki 19 tulemust

Komplektis aku ja laadija!
Lisa võrdlusesse
Komplektis aku ja laadija!
Laost otsas
411.40 
Lisa võrdlusesse
Komplektis aku ja laadija!
Laost otsas
581.40 
Lisa võrdlusesse

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.