Võsalõikur STIHL FS 490 C-EM K

Kuumakse alates 36.53 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

1299 €

Võsalõikur STIHL FS 490 C-EM K on eriti tugev ja vastupidav võsalõikur professionaalseks kasutamiseks maastikuhoolduses.

Laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse

Võsalõikur STIHL FS 490 C-EM K

Võsalõikur STIHL FS 490 C-EM K on eriti tugev ja vastupidav võsalõikur professionaalseks kasutamiseks maastikuhoolduses. Madal vibratsioonitase tänu neljapunktilisele vibratsioonivastasele süsteemile. Standardvarustuses on lihtne käivitustehnoloogia, seiskamisnupp ja täielikult elektrooniline M-Tronic karburaator. Varustatud STIHLi 2-MIX mootoriga kuni 20% madalama kütusekulu ja kuni 50% väiksema heitgaasieralduse tagamiseks võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata. Standardvarustuses uued kanderihmad Advance plus.

Antud 2-MIX eriti võimsa mootoriga metsahooldussaag on mõeldud professionaalseteks metsahooldustöödeks. Mugavad metsahooldustöödeks mõeldud comfort kandetraksid ja saeketas komplektis. Spetsiaalseks metsaharvendustöödeks või võsalõikuseks – seadme komplekti kuulub saeketas. Lisaks on seadmel lühem võll, mis tagab parema liikumisvõimaluse metsas ning suurema jõuõla lõikusel. Seadme “lenks” on teistsuguse kujuga kui trimmerdamiseks mõeldud versioonil, see tagab paremad töövõtted. 

STIHL M-Tronic

Kütuse pealevool on elektrooniliselt juhitav ning kohandub automaatselt töö- ja keskkonnatingimustega, tagades mootori optimaalse jõudluse. Mälufunktsioon võimaldab kiiresti jätkata poolelijäänud tööd pärast pausi ja seadistusi pole tarvis käsitsi reguleerida.

Kanderihmad ADVANCE PLUS

Spetsiaalselt metsatööks mõeldud Comfort kandetraksid võimaldavad seadet endast eemale lükata – nii on võimalik võsas paremini endale ruumi teha. Samuti on muudetud reduktori kaldenurka ja pöördekiirust.

Jämedam võlli toru 

Tagab seadme parema vastupidavuse rasketes olukordades

Saeketas 

Võimaldab puhastada metsaaluseid ja kraavipervesid võsast. Lihtne teritada STIHL võsalõikaja terituseks mõeldud teritusraamiga.

Stihl antivibratsioonisüsteem

4-punkti antivibratsioonisüsteem tagab väiksema vibratsiooni kasutaja kätele. Kasutatud on eriterasest antivibratsioonivedrusid ja kummist vibratsioonipukse. Võsalõikur on töötamisel piisavalt jäik, kuid samas ei kandu vibratsioon kasutaja kätele üle.

NB! Võsalõikuritega FS460CEM-K, FS460CEM-KW, FS490CEM-K, FS490CEM-KW (reduktorinurk 25˚) ei tohi kasutada tamiiliga trimmipeasid ja puudub vastav trimmikaitse trimmipeale! Vaata ka meie rohulõikurite ja võsalõikurite tootevalikut siit

Tootja

STIHL

Võimsus (kW)

2.4

Töömaht (cm³)

51.6

Kaal (kg)

9.2

Kütusepump

JAH

Dekompressiooniklapp

EI

Stihl M-tronic

JAH

Stihl Ergostart

JAH

Stihl Elastostart

EI

Käepidemesoojendus

EI

Tööorgan

Saeketas

Kütusepaak (L)

0.99

Õhufilter

Paber

Kogupikkus (cm)

168

Reduktorinurk ( ˚ )

25

Traksid / kanderihm

Metsatööde traksid Advance PLUS

Trimmipea / tamiil /kaitse

EI

Lõikenuga/kaitse

Kolmiknuga 300mm avaga 20mm / JAH

Saeketas / kaitse

Saeketas MZ 225-24 avaga 20mm / JAH

Komplektis

Saeketas ja kaitse

Tootekood: 41482000157 Kategooria:

1299 €

Laos (saab järeltellida)

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks