Akulehepuhur Makita DUB184Z

122.40 

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Tootekood: DUB184Z Kategooria:

Akulehepuhur Makita DUB184Z

Kompaktne ja kergekaaluline akulehepuhur Makita DUB184Z on harjavaba mootoriga ja püsikiirus hoidmise hoovaga. Ideaalne akupuhur langenud lehtede, pügatud hekkide ja muu sellise puhastamiseks teedelt ja tänavatelt, koduhoovidest ja suurtelt platsidelt. Sobib ka näiteks talvel auto puhastamiseks lumest. Makita DUB184Z pakub kuni 26 minutit tööaega 18V LXT 6.0Ah akuga, keskmisel kiirusel töötades. Parim valik töötamiseks kohtades kus müra tekitamine on piiratud nagu kodude hoovid, haiglate ja koolide läheduses olevad alad ja erinevad puhkealad. Vaata ka lisaks meie tootevalikut: Akulehepuhurid

Akupuhur Makita DUB184Z kasutaja eelised:

  • Tõhus ja vastupidav ilma süsiharjadeta mootor.
  • Puhumistugevusel kolm asendit
  • Aku ja laadijata mudel – tarnitakse ilma akuta ja laadimisseadmeta.

Harjadeta mootor

Harjadeta mootor töötab ilma hõõrdumiseta mis annavad kasutajale mitmeid eeliseid. Harjadeta tööriista mootoril on rohkem võimsust mis pikendab aku tööaega ja kasutamise ajal mootor ei kuumene nii kergelt kui seda on harjadega mootoritel. Harjadeta tööriistad nõuavad ka vähem hooldust. Säästke oma jõudu, tervist ja hoidke kokku oma tööaega ning soetage suurtemateks töödeks kvaliteetne Makita akulehepuhur.

Makita akud

Makita akud on võimsad, kompaktsed ja sobivad erinevatele tööriistadele. Kui ennem oli Makital 18v akuplatvormiks LXT platvorm mille väljundpingeks on 18v siis uuem XGT platvorm pakub juba kaks korda võimsamaid akusid väljundpingega 40v. Uued võimsamad mootorid ja XGT akud on loodud selleks, et ühe laadimisega oleks võimalik pikemalt tööd teha kus ka aku laadimisaeg on oluliselt vähenenud. Samuti võite unustada Makita aku 6 kuuks lauale ja kui teil akut vaja siis leiate akust sama laengu, kui palju viimasel korral sisse laadisite. Juhul kui teil on juba kasutusel Makita aku koos laadijaga siis võite edaspidi osta ka muid Makita tööriistu, kuna ilma akuta tööriist on soodsam. See säästab teie raha ja hoiab ka kokku ruumi erinevate laadimiseadete hoiustamisel. Vaata lisaks ka meie tootevalikut: Akud Makita tööriistadele ja Makita akulaadijad.

Varuosad Maita tööriistadele

Makital on rohkem kui 100 aastane tööriistade tootmise kogemus ja tootevalik pakub rohkem kui 2000 tööriista mis mõeldud nii kodukasutajale kui ka professionaalseks kasutamiseks. Makita tööriist pakub alati võimsust, jõudlust, kompaktsust ja vastupidavust. Samuti pakume varuosi Makita tööriistadele kus meie varuosakeskusest leiate koostejoonised ja kasutusjuhendid. Vaata edasi: Varuosad Makita tööriistadele.

Tootja

MAKITA

Aku pinge

18V

Aku kaitsesüsteem

JAH

Pööretearv (min⁻¹)

0-18 000

Maks. õhu kiirus (m/s)

52,1

Maks. Voolukiirus (m³/min)

0-13,0

Kaal (kg)

3

Seadistatavad pöörded

JAH

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Konstantelektroonika

JAH

Õlarihm

JAH

Tootekood: DUB184Z Kategooria:

122.40 

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.