Akulehepuhur Makita DUB186ZX1

Original hind was: 100.04 €.Current hind is: 69.00 €.

Kompaktne ja kerge 18 V akulehepuhur Makita DUB186Z omab 3 erinevat kiirust. Ideaalne ühe käega töötamiseks. Makita DUB186Z pakub suuremat õhukogust võrreldes eelmise mudeliga, et puhumise efektiivsus oleks suurem.

Laost otsas

Lisa võrdlusesse

Akulehepuhur Makita DUB186ZX1

Akutoitega puhur, millel on standardvarustuses nii pikk puhumisotsik kui ka lühike otsik, millega saab täispuhutud esemeid tühjaks lasta. Eriti mitmekülgne puhur, mille abil saab näiteks täis puhuda sup-surfi laudu ja neid ka kiirelt vaakumini tühjendada. Samuti ka koduste puhumistööde tarvis nagu näiteks terrassilaudade vahelt tekkinud prahti välja puhuda.Autopesu järgselt kiirelt autolt veepiisad kuivaks puhuda. Töökoja tingimustes ideaalne abiline saepuru ja teiste tekkinud prahi ning ka filtrite puhtaks tegemiseks. Erinevate otsikute vahetamine sujub lihtsalt ja kiirelt, pakkudes rohkeid kasutusvõimalusi. Lühikest tühjendusotsikut kasutades saab täispuhutuid esemeid nagu sup-surfilaudu, madratsid jne kiirelt uuesti tühjaks lasta. Puhuri kaal on aku ja otsikutega koos vaid 1,6-2,1 kg. Vaata ka lisaks meie tootevalikut: Akulehepuhurid

 • Puhumistugevusel kolm asendit.
 • Komplekti kuulub pikk puhumistoru.

Akupuhur Makita DUB186Z kasutaja eelised:

 • Kaal: 2 kg
 • Kogukaal koos pakendiga: 2,7 kg
 • Akupuhuri mõõtmed 845x155x212 mm
 • Mootori tüüp: Akutoitel
 • Akukeemia Li-Ion (Liitiumioonaku)
 • Aku pinge 18 V.  Sisendpinge / sagedus 18 V / DC
 • Maksimaalne õhukiirus 68 m/s
 • Õhuvool 192 m³/h
 • Kiirus koormuseta 0-18000 min-1
 • Lehtede puhumine / imemine.

Makita akud

Makita akud on võimsad, kompaktsed ja sobivad erinevatele tööriistadele. Kui ennem oli Makital 18v akuplatvormiks LXT platvorm mille väljundpingeks on 18v siis uuem XGT platvorm pakub juba kaks korda võimsamaid akusid väljundpingega 40v. Uued võimsamad mootorid ja XGT akud on loodud selleks, et ühe laadimisega oleks võimalik pikemalt tööd teha kus ka aku laadimisaeg on oluliselt vähenenud. Samuti võite unustada Makita aku 6 kuuks lauale ja kui teil akut vaja siis leiate akust sama laengu, kui palju viimasel korral sisse laadisite. Juhul kui teil on juba kasutusel Makita aku koos laadijaga siis võite edaspidi osta ka muid Makita tööriistu, kuna ilma akuta tööriist on soodsam. See säästab teie raha ja hoiab ka kokku ruumi erinevate laadimiseadete hoiustamisel. Vaata lisaks ka meie tootevalikut: Akud Makita tööriistadele ja Makita akulaadijad.

Varuosad Maita tööriistadele

Makital on rohkem kui 100 aastane tööriistade tootmise kogemus ja tootevalik pakub rohkem kui 2000 tööriista mis mõeldud nii kodukasutajale kui ka professionaalseks kasutamiseks. Makita tööriist pakub alati võimsust, jõudlust, kompaktsust ja vastupidavust. Samuti pakume varuosi Makita tööriistadele kus meie varuosakeskusest leiate koostejoonised ja kasutusjuhendid. Vaata edasi: Varuosad Makita tööriistadele.

Tootja

MAKITA

Aku pinge

18V

Aku kaitsesüsteem

JAH

Pööretearv (min⁻¹)

0-18 000

Maks. õhu kiirus (m/s)

68

Maks. Voolukiirus (m³/min)

3,2

Kaal (kg)

2.1

Seadistatavad pöörded

JAH

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

See toode on hetkel laost otsas.
Küsi tarneaega!

Tootekood: DUB186ZX1 Kategooria:

Original hind was: 100.04 €.Current hind is: 69.00 €.

Laost otsas

Sulle võib meeldida ka…

Original hind was: 425.78 €.Current hind is: 361.91 €.

Ainult 2 laos

Lisa võrdlusesse

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse
Original hind was: 328.18 €.Current hind is: 278.95 €.

Ainult 1 laos

Lisa võrdlusesse
Original hind was: 187.88 €.Current hind is: 159.70 €.

Ainult 2 laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse
Laost otsas
Original hind was: 90.96 €.Current hind is: 77.32 €.
Küsi saadavust

Laost otsas

Lisa võrdlusesse
Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks