Akulehepuhur STIHL BGA 86 PRO

309.00 

Laos (saab järeltellida)

Tootekood: BA020115903 Kategooriad: , Sildid: , ,

Akulehepuhur STIHL BGA 86 PRO

Akulehepuhur STIHL BGA 86 PRO on innovatiivne ja võimas uus PRO seeria akutoitel töötav turbiin puhumissüsteemiga lehepuhur. Tänu eriti vaiksele STIHL EC harjavaba elektrimootorile sobib akutoitel lehepuhur ideaalselt kasutamiseks kodumajapidamises või müratundlikes piirkondades, nagu koolid ja haiglad.

Lehepuhur BGA 86 PRO on lihtne kasutamisel. Kasutusmugavust parandab veelgi pehme käepide, tasakaalus ja astmeteta reguleeritav kiiruse juhtimine õhuvoolu intensiivsuse reguleerimiseks ning puhumistoru pikendamise võimalus kuni 16cm.

Lisavarustus: Aku AP 300 S PRO (281Wh, 7,8 Ah / IEC 7,2 Ah),  aku AR 3000 (1148Wh, 31,9 Ah / IEC 29,3 Ah), akulaadija AL 300 ja AL 500. AP aku kotid ja vöö ning puhumistoru lameotsik. Vaata ka meie tootevalikut: Lehepuhurid

Akupuhur BGA 86 PRO kasutaja eelised:

Ilma bensiini, heietgaasideta ja juhtmeta. STIHL BGA 86 akupuhur on suurepärane valik ja puhur kaalub ilma akuta vaid 2,8 kg mis pakub ka suurepärast puhumisjõudu. Akulehepuhur on hästi tasakaalustatud disainiga ja optimeeritud juhtnupud muudavad tööriista hõlpsaks kasutamiseks nii parema kui ka vasakukäelistele kasutajatele. Tänu STIHL-i akude tehnoloogiale töötab puhur täiskiirusel kuni laadimise hetkeni, ilma, et võimsus kaoks järkjärgult. Puhuri akut saab kasutada paljude muude AP-sarja tööriistadega.

STIHL tööriist on vaikne

Tänu juhtmeteta tehnoloogiale sobivad need trimmerid ideaalselt kasutamiseks müratundlikes piirkondades nagu haiglad, lasteaiad ja elamurajoonid. Lisaks ei tekita elektrimootorid mingeid heitgaase.

Juhtmete puudumine tähendab suuremat mobiilsust

Kuna need ei vaja toitejuhet, on universaalsed akutööriistad mobiilsuse osas võitmatud. Need sobivad ideaalselt töötamiseks kodumajapidamises ja avalikus ruumis. Kõik meie elektrilised akutööriistad on kerged, neil on meeldivalt madal vibratsioonitase ja neid on lihtne kasutada.

Üks STIHL aku kõige jaoks

Nii muru niitmine ja muruservade hooldamine, kui ka heki pügamine, lehtede koristamine, teeradade puhastamine ja küttepuude lõhkumine – STIHLi ja VIKINGi akutööriistad muudavad kõik aiatööd lihtsaks. Ja tänu nende innovatiivsele modulaarsele ehitusele ühilduvad akud ja laadimisseadmed kõigi elektriliste akutööriistadega. Sõltumata sellest, kas olete hobiaednik või professionaal, leiate endale alati just selle, mida otsite. Heitgaasivabad, vaiksed 100% mobiilsed: STIHLi akutööriistad ühendavad endas mitmeid eeliseid. Need sobivad suurepäraselt aiandushuvilistele, professionaalsetele aednikele ja oskustöölistele ning neid saab kasutada kõikvõimalike tööde tegemiseks. Vaata ka meie tootevalikut: STIHL akuseadmete lisavarustus

Tootja

STIHL

Harjavaba mootor

JAH

Aku pinge

36V

Imemisvarustus

EI

Maks. Õhuhulk (m³/h)

780

Maks. õhu kiirus (m/s)

69

Puhumisjõud (N)

15

Tööaeg AP 300 S (min)

26

Tööaeg AR 3000 (min)

105

Kaal (kg)

2.8

Tootekood: BA020115903 Kategooriad: , Sildid: , ,

309.00 

Laos (saab järeltellida)

Sulle võib meeldida ka…

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.