AKUD MAKITA TÖÖRIISTADELE

Meie tootevalikust leiate akud Makita tööriistadele. Akud 18v ja 40v tööriistadele ja akukomplektid kus on ka kandekohver, kiirlaadimisseade ja kaks akut. Makita 18V aku on võimas, kompaktne ning kerge mis sobib erinevatele tööriistadele. Olgu selleks hekitrimmer, kombimootor, kettsaag või isegi kohvimasin. Jah, üks aku sobib kõigile akutööriistadele kus te lihtsalt eemaldate trimmeri aku ja sisestate kettsaagi, et saagida langenud oksast, küttepuid. Parimaks töö korralduseks peaksite siiski omama vähemalt kahte akut ja kui ühe akuga töötate, siis teine laeb. See annab teile hea võimaluse teha tööd pidevalt ja kogu päeva vältel.

Samuti võite unustada Makita aku 6 kuuks lauale ja kui teil akut vaja siis leiate akust sama laengu, kui palju viimasel korral sisse laadisite. Juhul kui teil on juba kasutusel Makita aku koos laadijaga siis võite edaspidi osta ka muid Makita tööriistu, kuna ilma akuta tööriist, on alati soodsam. See säästab teie raha ja hoiab ka kokku ruumi erinevate laadimiseadete hoiustamisel. Makita viimane XGT® 40V akusüsteem annab rohkem jõudu tööriistale ja pakub rohkem võimalusi. XGT maksimaalseks väljundpingeks on 40V. Seega, eelmine kõigile tuntud 18V, LXT platvorm jääb vähemalt kaks korda alla Makita XGT uuemale akutehnoloogiale.

Makita uus akutehnoloogia XGT platvorm pakub nutikamat tehnoloogiat, tagab suurema võimsuse tööriistale ning pikema tööaja. Tänu XGT veelgi vastupidavama tööriista. Kusjuures XGT tehnoloogial tööriist ei erine ka oma suuruselt ega raskuselt LXT tööriistast. XGT® 40V akusüsteem laob reaalset teed juhtmevaba tulevikuni. Lisaks on tööriistadesse sisseehitatud nutikas tehnoloogia mis võimaldab digitaalset andmesidet. See tähendab, et nii aku, laadija kui tööriist suhtlevad omavahel, et saavutada parim jõudlus, hoida ära aku ülekuumenemine või tööriista ootamatu seiskumine. Juba täna võite leida nõudlikule professionaalile võimsamaid tööriistu kus kasutada kahte XGT® 40V akut tööriistas ning nautida suurepärast jõudlust.

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.

Ei leidnud mida otsisid?

Saada meile päring. Võtame Sinuga ühendust!

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks