Näitan kõiki 8 tulemust

MAKITA AKULAADIJAD

Makita akulaadijad annavad teile võimaluse tööd teha maailma parimate tööriistadega ja ei ole vahet kas tegemist on ehitustööriistadega või aiatööriistadega. Kõik uuemad Makita akud põhinevad uuenduslikul liitiumtehnoloogial kus meie tootevalik pakub akulaadijaid kõikidele akutüüpidele ja ka vanematele. Makita akulaadija tagab teie akutööriistale õige võimsuse ja akulaadijaid on saadaval erinevatele akuklassidele ning pingetasemetele. Iga akuklassi piires on akud omavahel vahetatavad mis tähendab, et neid saab kasutada erinevates seadmetes. Meie tootevalikust leiate Makita akulaadijad, autolaadijad, kiirlaadijad ja adapterid.

Makita akulaadija eelisteks on kindlasti kiirlaadimine, lihtne hooldus, elektrooniline kaitse mis takistab aku ülelaadimist, plahvatust ja akulaadija võimaldab laadida erinevaid akusid ning laadida saab kuni 4 akut korraga. Makita kiirlaadijad on erilised sellepoolest, et omavad jahutussüsteemi. Selle jahutussüsteemi eesmärk on jahutusõhu tasakaalustatud jaotamine. Spetsiaalsete ventilatsioonikanalite kaudu suunatakse jahutusõhk ühtlaselt mööda akut kus kuum õhk juhitakse laadijast välja. Selline jahutussüsteem jahutab akut ühtlaselt ja kiiresti mis võimaldab kasutada laadimise ajal suuremat laadimisvoolu ning lühendades sellega märkimisvärselt laadimisaega. Makita kiirlaadija jahutussüsteemiga vähendati aku laadimisaega 22 minutile.

Ainult 2 laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse

Ainult 2 laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse

Laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse

Saadaval järeltellimisel

Lisa võrdlusesse

Laost otsas

Lisa võrdlusesse
Laost otsas

Laost otsas

Lisa võrdlusesse
Laost otsas

Laost otsas

Lisa võrdlusesse

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.