Akude ja laadija komplekt Makita 197641-2

157.44 

Laost otsas

Küsi toote hinda ja saadavust

Akude ja laadija komplekt Makita 197641-2

Akude ja laadija komplekt Makita 197641-2 on 12V akude ja laadija komplekt MAKPACK kohvris. Makita PowerPack, milles on kiirlaadimisseade ning 2 akut.

Tootja Makita
Akukeemia Li-ion
Pinge CXT JAH
Komplektis aku 2x 4,0Ah
Komplektis laadija kiirlaadija

Makita akud ja laadijad

Makita akud on võimsad, kompaktsed ja sobivad erinevatele tööriistadele. Kui ennem oli Makital 18v akuplatvormiks LXT platvorm mille väljundpingeks on 18v siis uuem XGT platvorm pakub juba kaks korda võimsamaid akusid väljundpingega 40v. Uued võimsamad mootorid ja XGT akud on loodud selleks, et ühe laadimisega oleks võimalik pikemalt tööd teha kus ka aku laadimisaeg on oluliselt vähenenud. Samuti võite unustada Makita aku 6 kuuks lauale ja kui teil akut vaja siis leiate akust sama laengu, kui palju viimasel korral sisse laadisite. Juhul kui teil on juba kasutusel Makita aku koos laadijaga siis võite edaspidi osta ka muid Makita tööriistu, kuna ilma akuta tööriist on soodsam. See säästab teie raha ja hoiab ka kokku ruumi erinevate laadimiseadete hoiustamisel. Vaata lisaks ka meie tootevalikut: Akud Makita tööriistadele ja Makita akulaadijad.

157.44 

Laost otsas

Küsi toote hinda ja saadavust

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.