Saeraam 72″ Alaskan Mill

Kuumakse alates 15.84 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

549.00 

Saeraam 72″ Alaskan Mill mootorsaele mis sobib nii kodukasutajale kui professionaalsele ehitajale.

Laost otsas

Lisa võrdlusesse

Saeraam 72″ Alaskan Mill

Saeraam 72″ Alaskan Mill mootorsaele mis sobib nii kodukasutajale kui professionaalsele ehitajale. Ameerikas, California osariigis toodetavad Alaskan Mill saeraamid on ühed tuntuimad maailmas. Need on valmistatud tugevast, kuid kergest metallis ning freesitud CNC seadmetega, mis tagab suure täpsuse. Tugev konstruktsioon hoiab raami paigal ja lubab kasutajal tööd nautida, ilma, et peaks muretsema rakise tasakaalus hoidmise pärast. Oluline on ka asjaolu, et saeraami saab lihtsasti metsa kaasa võtta, tänu millele ei pea hakkama rasket palki metsast välja vedama. Kogu saagimise saab ära teha metsas. Vaata ka meie tootevalikut: saeraamid siit

Kas Alaskan Mill saeraam sobib mulle?

Alaskan Milli saeraam on sobilik neile, kes omavad metsa ning soovivad küttepuude asemel endale sellest sobilikus mõõdus laudu lõigata. Oled kodukasutaja ning soovid koduaias kasvavast tammepuust meisterdada endale riiuli või professionaalne ehitaja ja vajad erimõõdus prussi, Alaskan Mill sobib nende tööde jaoks suurepäraselt.

Millise mootorsaega Alaskan Mill saeraam ühildub?

Alaskan Mill saeraamid kinnituvad juhtplaadi külge kahe punktiga. Üks kinnitus juhtplaadi otsatähiku juures ja teine mootorsae poolses otsas. Kinnitus ühildub kõikide mootorsaagidega olenemata tootjast. Soovituslik on kasutada seadet, mille võimsus on suurem kui 50cm3.

Ideaalsed saed meie soovitusel:

Saeraami küljes on ka mugav mõõdupuu, mille abil saab määrata lõigatava materjali paksust. Lõikelaius sõltub kasutatava juhtplaadi pikkusest.

Millist saeketti peaksin Alaskan Mill saeraamiga kasutama?

Saeraamidel on soovituslik kasutada spetsiaalset STIHL saeketti, mis on mõeldud pikki puitu saagimiseks. Selle saeketi lõikehambad on väiksema lõikenurgaga, mille tulemusena on saetav puidupind sile ning ei vaja väga suurt järeltöötlust. STIHL saekett on 1,3mm lülilaiusega ning 3/8P ketisammuga. Vaata Stihl saekette siit  või küsi meie käest nõu.

 

 

See toode on hetkel laost otsas.
Küsi tarneaega!

Tootekood: G776-72 Kategooria:

549.00 

Laost otsas

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks