STIHL lehepuhur BR 800 C-E - Fortec - STIHL esinduskeskus

STIHL lehepuhur BR 800 C-E

799.00 

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Tootekood: 42830111603 Kategooria: Sildid: , ,

STIHL LEHEPUHUR BR 800 C-E

Suurima võimsuse ja puhumisjõuga lehepuhur Eesti turul. Lehepuhurite lipulaev, mis sobib nii kodu ja ärihoonete ümbruse kui ka suurte parkide ja staadionite koristamiseks.

STIHLi antivibratsioonisüsteem hoiab seadme vibratsiooni madalana. Puhur on mugavalt seljas tänu laiadele õlarihmadele, puusavööle ja rinnakinnitusele. Puhumistoru pikkust ja tööasendit on lihtne reguleerida.

Pikkadel tööpäevadel on soovitatav kasutada kahekäe käepidet. Uudne diagnostika teostamise võimalus kiirendab ja lihtsustab seadme hooldust ja seadistamist.

4-MIX motor on kütusesäästlik, jõuline, madala müratasemega ja hoiab ka heitgaaside koguse väiksena! Revolutsiooniline STIHLi 4-MIX® mootor on esimene kütteseguga määritav neljataktiline mootor STIHLilt ja selles on ühendatud nii kahe- kui ka neljataktiliste mootorite eelised. Erinevalt tavalistest neljataktilistest mootoritest, mis vajavad eraldi süsteeme kütuse juhtimiseks ja mootori õlitamiseks, kasutab uus STIHL 4-MIX® mootor küttesegu. Nagu kõik STIHLi mootorid, vastab ka STIHL 4-MIX® mootor põhilistele STIHLi mootorite nõuetele: kerge, lihtne, töökindel ja tugev.

 

Lehepuhur BR 800 C-E

 

 

 

 

 

 

 

Selleks, et masinat käivitada, ei pea seda enam seljast võtma. Käivitushoob on toodud masina küljele, kust seda on käega mugav haarata ja seade lihtsasti käivitada. Eriti mugav on lahendus siis, kui töödes on pausid ja käivituskordi on palju. Poleks ju mugav iga kord masin seljast võtta, see käima tõmmata ja siis taas mugavaks töötegemiseks seadistada!

Lehepuhur BR 800 C-E

Töötegemise juures on oluline mugavus. Selleks on STIHL välja töötanud ergonoomilise kandesüsteemi.

S-kujulised õlarihmad
Rinnakinnitus
Puusavöö

Lehepuhur BR 800 C-E

Suur puhur võib võtta palju ruumi, BR 800 puhul on puhuri hoiustamine muudetud kompaktseks. Puhumistoru ei pea lahti monteerima, selle saab riputada seadme aasa külge. Kandesang on hästi tasakaalus ja masina riputamiseks on seadme tagaküljel konksu pesa.

 


Mis näitab puhuri võimsust?
Parimal viisil seadme võimsust näitab õhu kiiruse ja õhuhulga suhe, lisaks optimeeritud puhumistoru kuju ja selle suurus. Seega ei saa puhuri võimsust määrata ainüksi maksimaalse õhukiiruse või õhu hulga järgi. Samuti pole korrektne see, kui õhuhulk või kiirus on arvestatud otse seadmelt, mitte puhumistoru otsast.
Tootja

STIHL

Töömaht (m³)

79.90

Kaal (kg)

11.2

Kütusepump

JAH

Antivibratsioonisüsteem

JAH

Maks. Õhuhulk (m³/h)

2025

Maks. õhu kiirus (m/s)

97

Puhumisjõud (N)

41.00

kiirviited

PÜSIKLIENDIL ON EELISED! 
Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.