STIHL lehepuhur BR 700 - Fortec - STIHL esinduskeskus

STIHL lehepuhur BR 700

599.00 

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Tootekood: 42820111621 Kategooriad: , , Sildid: , ,

STIHL lehepuhur BR 700

Stihl lehepuhur BR 700 on eriti võimas lehepuhur, millel on erakordne puhumisvõimsus. Antivibratsioonivastane süsteem, laiad ergonoomilise kujuga õlarihmad ja puusavöö tagavad suurepärase kasutusmugavuse. 1,31 l/h kütusetarbimisega on omas klassis üks säästlikumaid ja võimsamaid puhureid. Puhumisjõud 35 N, maksimaalne õhuhulk 1860 mᵌ/h, maksimaalne õhukiirus 88 m/s. Kergete liigutustega on lihtne muuta puhumistoru pikkust ja reguleerida käepidet. Kui töötate pikemat aega kaardus düüsidega, on soovitatav kasutada kahekäe käepidet, mis on saadaval lisavarustusena.

Puhur sobib nii kodu kui ka ärihoonete ümbruse koristamiseks ning parkide ja staadionite puhastamiseks. Sobib liiva, kergkruusa, lehtede, lahtise lume ja muu lendleva sodi koristamiseks. 4-taktiline seguküttel töötav mootor annab eelise jõudluses, madalas müratasemes, madalas kütusekulus ja väikestes heitgaaside kogustes. Kütusepump tagab kerge ja kiire käivituse.

Mugavad pehmendusega kandetraksid jaotavad koormuse puusadele, nii ei väsita pikad tööpäevad selga ja vähendavad vigastuste tekke ohtu.

STIHL 4-MIX®

Revolutsiooniline STIHLi 4-MIX® mootor on esimene kütteseguga määritav neljataktiline mootor STIHLilt ja selles on ühendatud nii kahe- kui ka neljataktiliste mootorite eelised. Erinevalt tavalistest neljataktilistest mootoritest, mis vajavad eraldi süsteeme kütuse juhtimiseks ja mootori õlitamiseks, kasutab uus STIHL 4-MIX® mootor uut 4-MIX® küttesegu. Nagu kõik STIHLi mootorid, vastab ka STIHL 4-MIX® mootor põhilistele STIHLi mootorite nõuetele: kerge, lihtne, töökindel ja tugev.

STIHLi antivibratsioonisüsteem

STIHLi antivibratsioonipukside ja vedrudega varustatud puhuritel kandub palju vähem mootorivibratsiooni kasutaja kätele. See võimaldab teha pikemaid tööpäevi.

 

Tootja

STIHL

Töömaht (m³)

64.80

Kaal (kg)

10.8

Kütusepump

JAH

Antivibratsioonisüsteem

JAH

Maks. Õhuhulk (m³/h)

1860

Maks. õhu kiirus (m/s)

88

Puhumisjõud (N)

35.00

kiirviited

PÜSIKLIENDIL ON EELISED! 
Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.