STIHL akuhekipügaja HSA 86 PRO

299.00 

Ainult 1 laos

Akuhekipügaja HSA 86 PRO
STIHL akuhekipügaja HSA 86 PRO

299.00 

Tootekood: 48510113526 Kategooriad: , , Sildid: , ,

Kirjeldus

Akuhekipügaja HSA 86 PRO
Võimas ja vaikne PRO seeria akutoitel töötav hekitrimmer, mis on suure käikude kiiruse ja spetsiaalsete lõiketeradega, mille lõikepikkus on 62 cm. Lai lõikehammaste samm ja suur hambapikkus on mõeldud okste lõikamiseks läbimõõduga kuni 33 mm. Sobib suurepäraselt kasutamiseks kodumajapidamises ja ka progesionaalses haljastuses. Lõiketeral on kahepoolsed lõikehambad, tugevdus ja tera otsas on otsakaitse suuremaks turvaliseuseks.

Harjadeta elektrimootor on uskumatult energiatõhus ja peaaegu mittekuluv. Ja tänu silmapaistvale tõhususele muundatakse akuenergia tõeliselt muljetavaldavaks tööjõudluseks. Erineva võimsusklassiga seadmed töötavad kõik 36 V liitiumioonakudega.

Juhtmete puudumine tähendab suuremat mobiilsust
Kuna need ei vaja toitejuhet, on universaalsed akutööriistad mobiilsuse osas võitmatud. Need sobivad ideaalselt töötamiseks kodumajapidamises ja avalikus ruumis. Kõik meie elektrilised akutööriistad on kerged, neil on meeldivalt madal vibratsioonitase
ja neid on lihtne kasutada.

Akuhekipügaja HSA 86 PRO on puhas ja vaikne.
Tänu juhtmeteta tehnoloogiale sobivad need tööriistad ideaalselt kasutamiseks müratundlikes piirkondades nagu haiglad, lasteaiad ja elamurajoonid. Lisaks ei tekita elektrimootorid mingeid heitgaase.

Üks aku kõige jaoks
Nii muru niitmine ja muruservade hooldamine, kui ka heki pügamine, lehtede koristamine, teeradade puhastamine ja küttepuude lõhkumine – STIHLi ja VIKINGi akutööriistad muudavad kõik aiatööd lihtsaks. Ja tänu nende innovatiivsele modulaarsele ehitusele ühilduvad akud ja laadimisseadmed kõigi elektriliste akutööriistadega. Sõltumata sellest, kas olete hobiaednik või professionaal, leiate endale alati just selle, mida otsite.

Video

Lisainfo
Tootja

STIHL

Aku pinge (V)

36

Kaal (kg)

3.3

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Tööaeg AP 300 S (min)

223

Tööaeg AR 3000 (min)

800

Lõiketera kiirus (p/min)

3000

Tera pikkus (mm)

620

Suunavahetus

EI

Lõikehammaste vahe (mm)

33.00