Akuoksasaag GTA 26

Akuoksasaag GTA 26

Stihl uus innovatiivne oksasaag GTA 26 töötab akutoitel. Sellel on 10 cm Light (kerge) Stihl juhtplaat ja ¼ PM3 saekett. GTA 26 töötab 10,8V STIHL akuga. Komplekti kuulub seade, kerge aku, laadija, mugav kandekohver ja keti määrimiseks Multioil BIO ketiõli.

Kas see sobib minule ?

Oksasaag GTA on eelkõige kasutamiseks aiapidamises (soovituslikult) kuni 60mm läbimõõduga okste lõikamiseks ja ideaalne väikesteks puidupõhisteks ehitustöödeks majapidamises. Tänu akutehnoloogiale on seade väga madala müratasemega ning seadmega töötamisel ei ole vaja kasutada kõrvaklappe. Vaikse heli tõttu on GTA 26 ideaalne just linnaaeda.

Kas see on ohutu ?

Oksasaag Stihl GTA 26 on oma ehituselt väga ergonoomiline – tasakaalus, mugav. Kaks käepidet on kaetud libisemiskindla materjaliga, muutes seadme kasutamist mugavamaks ja ohutumaks. Ohutuse lisamiseks on lisatud keti kohale ketikaitse. Mitte tahtliku käivitumise eest kaitseb kasutajat mõlemale poole seadet turvanupp nii vasaku kui ka paremakäeliste jaoks.

Kui kaua aku kestab ?

Komplektis on kaasas nii aku kui ka laadija. Aku laadimisaeg on ligikaudu kaks tundi. 100% laetud akuga saab lõigata kuni 85 lõiget (diam 40 mm). Tänu kiirelt vahetatavale akule on alati võimalik soetada lisaaku mida saab kasutada ajal kui teine aku laeb. Aku laetavust saab jälgida vastavalt indikaatorilt.

STIHL GTA 26 Akuoksasaag KOMPLEKT

179.00  149.00 

Laos (saab järeltellida)

Akuoksasaag GTA 26 KOMPLEKT
STIHL GTA 26 Akuoksasaag KOMPLEKT

179.00  149.00 

  Osta kohe, maksa hiljem. Kolmes võrdses osas 3 x 49.67 €

Akuoksasaag STIHL GTA 26

Ergonoomiline, tasakaalus, mugav, madala müratasemega, suure lõikejõudlusega ja puhta lõikemustriga ketiga oksasaag põõsaste ja puude pügamiseks, haljastusjäätmete purustamiseks ja väikesteks puidupõhisteks ehitustöödeks kodukasutajatele ja äritarbijatele nt. puukoolidele.
Turvaline ketikaitse, kaks libisemiskindlat ja ergonoomset käepidemet, 4 LED laadimisindikaator, tööriistavaba juhtplaadi pingutamine. Akuoksasaagi GTA 26 keti liikumiskiirus on 8m/s ja soovitatav max. lõikediameeter on 60mm.Komplektis on kaasas nii aku kui ka laadija. Aku laadimisaeg on ligikaudu kaks tundi.100% laetud akuga saab lõigata kuni 85 lõiget (diam 40 mm). Aku laetavust saab jälgida vastavalt indikaatorilt.
Seadmega töötamisel ei ole vaja kõrvaklappe.
Madala mürataseme tõttu sobivad ka müratundlikesse piirkondadesse: hotellid, haiglad, koolid jne. Väga kiire ja kerge kaaluga akukettsaed on mõeldud puude kärpimiseks ja väikesteks ehitustöödeks. Tänu kompaktsele konstruktsioonile on akusaed lihtsasti käsitsetavad. Akukettsaed on mõeldud mugavaks kasutamiseks maastikuhooldusel okste, põõsaste ja puude järellõikamisel. Akusaag sobib ideaalselt töötamiseks ka kinnistes ruumides näiteks puidutöökodades ning kasutamisel ei ole vaja kõrvaklappe.

Tootja Stihl
Aku pinge 10,8V
Juhtplaat 10/ 1/4” PM3 1,1mm 28
Kaal 1,45kg
Mootori seeria DC harjadega
Aku komplektis JAH
Laadija komplektis JAH
Keti kiirus 8m/s
Kiirketipinguti JAH
Ketipidur EI

 

Akuoksasaag STIHL GTA 26 komplekt sisaldab:
* mootoriplokk
* juhtplaat X 10cm 1,1mm – 30070030101
* saekett 1/4 PM3 – 36700000028
* 10,8V Lithium-Ion aku AS 2 (28Wh, kergelt eemaldatav aku, kummikaitse lukustitel)
* Akulaadija AL 1 LED laadimis indikaatoriga ja seinale kinnitamiseks kruviaugud
* Transportkohver koos seinale riputamise aasadega
* Saeketi määrimiseks õli Multioil Bio 50ml – 07825168500

Sulle võib meeldida ka…

 

Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.