Robotniiduk SEGWAY Navimow i108E 4G

Kuumakse alates 42.14 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

1499 €

Ühendage ja juhtige oma robotniidukit rakenduse Navimow abil. Vaid paari puudutusega saate määrata virtuaalsed piirid, tähistada keelatud alad ja joonistada turvalisi kanaleid, et ühendada mitu tsooni. Robotniiduk SEGWAY Navimow i108E 4G seab ideaalsed piirid, mis sobivad teie muruplatsi iga osaga, ja lõikab muru äärteni hämmastava täpsusega.

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse

Robotniiduk SEGWAY Navimow i108E 4G

Niidupind kuni 800 m². 4G ühenduse saamiseks vajalik lisavarustusena 4G moodul

Kiire, juhtmevaba seadistamine

Ühendage ja juhtige oma robotniidukit rakenduse Navimow abil. Vaid paari puudutusega saate määrata virtuaalsed piirid, tähistada keelatud alad ja joonistada turvalisi kanaleid, et ühendada mitu tsooni. Robotniiduk SEGWAY Navimow i108E 4G seab ideaalsed piirid, mis sobivad teie muruplatsi iga osaga, ja lõikab muru äärteni hämmastava täpsusega.

EFLS 2.0, Vision-täiustusega, sobib kõikidesse aedadesse. EFLS 2.0: AI-täiustusega GNSS-asukohasüsteem tagab stabiilse sentimeetri-tasemel asukoha tuvastamise, et tulla toime uskumatult mitmekesiste muruplatside paigutustega.

Kui satelliidisignaal on nõrk, kindlustage Navimow vaatluse abil piiridesse ja tagage lisaturvalisus. Täiesti uue AI-põhise Assist Mapping funktsiooniga tuvastab Navimow kaardistamise ajal teie muruplatsi servad ning liigub ja kaardistab automaatselt kogu tööala.(*See funktsioon pole keelatud alade ja kanalite lisamisel saadaval. Kasutage ettevaatlikult aladel, kus on vähe valgust, ebamäärased murupiirid ja kallakud.)

Erakordselt efektiivne niitmine

Tänu täpsele asukoha teadlikusele niidab robotniiduk SEGWAY Navimow i108E 4G niidetavat pinda süsteemselt ning koordineeritult. Juhul kui Navimow aku tühjeneb sõidab ta otsejoones koju ning pärast laadimist jätkab robotniiduk niitmist pooleli jäänud punktist. Sellega on garanteeritud kogu aia ühtlane niitmistulemus, mida on võimalik reaalajas nutitelefonist jälgida. Niidab teie muru vastavalt teie soovile, laeb nutikalt ja jätkab niitmisega kuni töö saab tehtud. Muudab niitmissuunda pärast 100% katvust, et teie muruplats püsiks terve ja näeks välja värske.

Looge iga ala jaoks graafik ja laske Navimowil teha kõik muu, isegi siis, kui teid pole kohal.

Tark niiduplaan ehk virtuaalne aiakaart

Kuna robotniiduk SEGWAY Navimow i108E 4G salvestab oma niidetava ala robotniidukisse siis on võimalik seda näha ka reaalajas nutiseadmest. Tänu sellele on võimalik teha imelihtsalt muudatusi niiduplaanis või määrata erinevaid niidutsoone. Võimalik on ka määrata piirkondi kuhu te robotniidukil minna lasta ei soovi, näiteks sügisesed õunad või grillipidu. Navimow liigub mööda serva laitmatu ja puhta viimistluse saavutamiseks.

Suurpärane niiskuskindlus

Tänu IPX6 niiskusklassile võib robotniidukit vabalt pesta aiavoolikuga. Lisaks ei pea kartma ootmatuid paduvihmasid.

Piiramatud võimalused nutitelefoniga

Kõik Navimow robotniidukeid on võimalik ühildada nutiseadmega, kust on võimalik:

  • Teha muudatusi niitmiskaardil – näiteks uute lillepeenarde lisandumisel
  • Muuta niiduplaani – et aed saaks niidetud just teile sobival ajal ja viisil
  • Reaalajas jälgimine– pidev ülevaade robotniiduki tööprotsessidest. Näiteks mitu protsenti aiast niidetud on.
  • Niidukõrguse reguleerimine – elektrooniline niidukõrguse reguleerimine võimaldab robotniiduki niidukõrgust reguleerda läbi nutiseadme ilma masinat puutumata.

Lisavarustus veelgi efektiivsemaks niitmiseks

Kui tavaliste robotniidukite tööpõhimõte kaabel-põrge siis Robotniiduk SEGWAY Navimow i108E 4G kaardistab kogu aia täielikult ning eeldab, et kõik aias leiduvad takistused on eelnevalt programmeeritud. Ootamatute tekistuste vältimiseks on kõik Navimow mudelid varustatud põrkeanduriga.

Erakordselt vaikne

Müratase kõigest 58 db(A) on võrreldav sisuliselt elektrilise hambaharjaga, seetõttu võib robotniidukit kasutada vabalt ka öösel.

 

 

Tootja

SEGWAY

Niidupind (m²)

800

Aku mahutavus 100% (Ah)

5.1

Wifi

JAH

GPS teavitus

JAH

Lõikekõrgus (mm)

20-60

Lõikelaius (cm)

18

Vihmasensor

JAH

Põrkeandur

JAH

Kallutusandur

JAH

PIN

JAH / 4 astet

Laadimisdokki sõitmine

Automaatne, GPS, Otse

Laadimine

automaatne / vajaduspõhine

Niidugraafik

Seadistatav

K. niiduaeg (min)

120

K. laadimisaeg (min)

180

Lõikesüsteem

Multšiv niiduseade

Kõrguse reguleerimine

Elektriline, nutiseadmest

Visionfence

EI

Nutiseadmega ühilduvus

JAH

Tootekood: I108E_SEG Kategooriad: ,

1499 €

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks