Akulehepuhur STIHL BGA 100 PRO

Kuumakse alates 12.09 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

399 €

Akulehepuhur STIHL BGA 100 PRO on innovatiivne, kerge ja ülivõimas professionaalseks kasutamiseks mõeldud akutoitel töötav lehepuhur. Tänu eriti vaiksele mootorile sobib STIHLi lehepuhur ideaalselt kasutamiseks müratundlikes piirkondades nagu lasteaiad, koolid ja haiglad.

Laost otsas

Lisa võrdlusesse

STIHL akulehepuhur BGA 100 PRO

Akulehepuhur STIHL BGA 100 PRO on innovatiivne, kerge ja ülivõimas professionaalseks kasutamiseks mõeldud akutoitel töötav lehepuhur. Tänu eriti vaiksele mootorile sobib STIHLi lehepuhur ideaalselt kasutamiseks müratundlikes piirkondades nagu lasteaiad, koolid ja haiglad. Vaata ka meie tootevalikut: Lehepuhurid

BGA 100 PRO kasutaja eelised:

STIHL BGA 100 PRO lehepuhurit on väga lihtne kasutada. Kasutusmugavust parandab veelgi geomeetriliselt õiges asendis olev pehme käepide ja astmetega LED näidikuga reguleeritav kiiruse juhtimine koos eriti tugeva puhumisjõuga asendi õhuvoolu intensiivsuse reguleerimiseks. Saab kasutada ideaalselt ka vihmaga. Reguleeritav torupikkus 16cm. Riputamiseks on spetsiaalne aas. Erineva võimsusklassiga seadmed töötavad kõik 36 V liitiumioonakudega.

Harjadeta elektrimootor

Harjadeta elektrimootor on uskumatult energiatõhus ja peaaegu mittekuluv. Ja tänu silmapaistvale tõhususele muundatakse akuenergia tõeliselt muljetavaldavaks tööjõudluseks. Kuna need ei vaja toitejuhet, on universaalsed akutööriistad mobiilsuse osas võitmatud. Kõik meie elektrilised akutööriistad on kerged, neil on meeldivalt madal vibratsioonitase ja neid on lihtne kasutada.

Üks STIHL aku kõige jaoks

Nii muru niitmine ja muruservade hooldamine, kui ka heki pügamine, lehtede koristamine, teeradade puhastamine ja küttepuude lõhkumine – STIHLi ja VIKINGi akutööriistad muudavad kõik aiatööd lihtsaks. Ja tänu nende innovatiivsele modulaarsele ehitusele ühilduvad akud ja laadimisseadmed kõigi elektriliste akutööriistadega. Sõltumata sellest, kas olete hobiaednik või professionaal, leiate endale alati just selle, mida otsite. Heitgaasivabad, vaiksed 100% mobiilsed: STIHLi akutööriistad ühendavad endas mitmeid eeliseid. Need sobivad suurepäraselt aiandushuvilistele, professionaalsetele aednikele ja oskustöölistele ning neid saab kasutada kõikvõimalike tööde tegemiseks. Vaata ka meie tootevalikut: STIHL akuseadmete lisavarustus

Tootja

STIHL

Aku pinge

36V

Imemisfunktsioon

EI

Maks. Õhuhulk (m³/h)

840

Maks. õhu kiirus (m/s)

75

Harjavaba mootor

JAH

See toode on hetkel laost otsas.
Küsi tarneaega!

Tootekood: 48660115900 Kategooria:

399 €

Laost otsas

Sulle võib meeldida ka…

Original hind was: 349.00 €.Current hind is: 199.00 €.

Ainult 2 laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse

Ainult 2 laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse
Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks