Esimese lõike relsid 3 meetrit (2×1,5)

Kuumakse alates 12.08 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

399 €

Esmaseks lõikamiseks Alaskan Milliga on vajalik võimalikult ideaalne horisontaalne lõikeliin. Selleks võib kasutada kas näiteks metallist redelit või kasutada kalibreeritud puitmaterjali. Aga on ka oluliselt lihtsam lahendus, spetsiaalne EZ-rail süsteem Granbergilt, mis on välja töötatud eesmärgiga teha esimene lõige võimalikult lihtsaks ja sujuvaks.

 

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse

Esimene lõige pikkipuu saagimisel määrab kõik edasised lõiked

Alaskan Millga pikkipuud saagides tuleb tulemus täpselt nii hea, kui hea on esimene lõige kuna kõik järgnevad lõikused kopeeritakse eelmise lõike põhjal.

Esmaseks lõikamiseks Alaskan Milliga on vajalik võimalikult ideaalne horisontaalne lõikeliin. Selleks võib kasutada kas näiteks metallist redelit või kasutada kalibreeritud puitmaterjali. Oluliselt lihtsam lahendus, spetsiaalne EZ-rail süsteem Granbergilt, mis on välja töötatud eesmärgiga teha esimene lõige võimalikult lihtsaks ja sujuvaks.

Lihtne kinnitamine

Relsid on varustatud roostevabast teravate konksudega, mis aitavad relsil fikseerida.

Reguleerimiskruvid

Pärast raami kinnitamist palgile on võimalik raami lihtsasti loodida või kohendada tänu keermestatud kruvidele, mille abil saab relsi lihtsasti loodi.

Komplekteerimine

Ühe relsi pikkus on 1,5m ning komplektis on kokku kaks osa. Tänu 1,5 meetristele moodulitele on raami võimalik ilma suurema vaevata kokku pakkida. Relse on võimalik pikendada lõputult, tänu EZ rail süsteem ühendustele.

 

Tootja

GRANBERG (USA)

399 €

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks