Akulööktrell Makita DHP482Z

Kuumakse alates 4.92 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Original hind was: 133.32 €.Current hind is: 113.32 €.

Akulööktrell Makita DHP482Z on väga võimas ja kompaktne üldtööriist professionaalseks kasutamiseks. Loodud sobima kõigi vajadustega, kes vajavad kompaktset 18V tööriista puurimiseks ja kinnitamiseks.

Laost otsas

Lisa võrdlusesse

Akulööktrell Makita DHP482Z

Akulööktrell Makita DHP482Z on kompaktsem ja suurema kinnitusmomendiga. Nelja magnetiga ”Four-pole” mootor: suurem võimsus, väiksem suurus, väiksem kaal. Loodud sobima kõigi vajadustega, kes vajavad kompaktset 18V tööriista puurimiseks ja kinnitamiseks. Mehaaniline 2-käiguline ülekanne – valikulüliti ülaosas võimaldab valida suure või väikese kiiruse vahel. Ühe käe võtmeta padrun – võimaldab hõlpsasti otsaku paigaldamist ja eemaldamist ühe käega. Twin LED Joblight – eel- ja järelhõõgumisfunktsioon, põleb laiemalt kui üksik LED.

Makita DHP482Z kompaktne ehitus – pikkust on vähendatud 198 mm – parandab tööriista manööverdusvõimet, pääsedes ligi ka kitsastes tingimustes. Metallist konstruktsioon – suurendab vastupidavust. Vastupidav käigukast ja mootor. Intensiivseks kasutamiseks. Ergonoomilise disainiga, libisemisemiskindel käepide. XPT – äärmuslik kaitsetehnoloogia – elektrikomponentide katmine suuremaks kaitseks tolmu ja niiskuse eest. Akuööriist ja aku on varustatud kaitsesüsteemiga. Süsteem lülitab tööriista toitevoolu automaatselt välja, et pikendada aku eluiga. LED lamp valgustab töökoha. Vaata ka meie tootevalikut: Akutrellid

Makita DHP482Z kasutaja eelised:

Keskmine laadimisaeg

Tühja aku laadimise aeg. Laadimisaeg võib olla ka pikem kui aku on kuum, külm või halvas seisukorras.

Aku kaitsesüsteem

Süsteem kaitseb akut:
– ülekoormuse eest
– ülekuumenemise eest
– täieliku tühjenemise eest

Maksimaalne pöördemoment

Jäika liitekohta mõõdetakse katsepingil nii, et masina spindel pöörleb vabalt, kuni see seiskub „justnagu seinas“. Selles punktis mõõdetakse saavutatud suurim väändeväärtus. Mõõtmise ajal kasutatakse suurimat käiku. Jäiga liite korral avaldab väändeväärtusele otsustavat mõju masina pöörlemissagedus ja pöörlev mass (käigukast, mootor, padrun). Pehmet liidet mõõdetakse katsepingil nii, et masina takistust suurendatakse ühtlaselt ja lõplik väändeväärtus määratakse masina seiskumispunktis. Katse tehakse kõige väiksemal käigul. See väändeväärtus iseloomustab hästi masina vastupidavust ja seda, kui palju masin jaksab väänata näiteks suuri kruvisid, tikksaeterasid või kasvõi segada värvi/tasandussegu.

Kaal

Kaal sisaldab näiteks tööriista külgkäepideme või seadme normaalseks kasutamiseks vajaliku tarviku kaalu. Kaal ei sisalda siiski selliseid tarvikuid nagu lõiketerasid või -kettaid.

Makita akud

Makita akud on võimsad, kompaktsed ja sobivad erinevatele tööriistadele. Kui ennem oli Makital 18v akuplatvormiks LXT platvorm mille väljundpingeks on 18v siis uuem XGT platvorm pakub juba kaks korda võimsamaid akusid väljundpingega 40v. Uued võimsamad mootorid ja XGT akud on loodud selleks, et ühe laadimisega oleks võimalik pikemalt tööd teha kus ka aku laadimisaeg on oluliselt vähenenud. Samuti võite unustada Makita aku 6 kuuks lauale ja kui teil akut vaja siis leiate akust sama laengu, kui palju viimasel korral sisse laadisite. Juhul kui teil on juba kasutusel Makita aku koos laadijaga siis võite edaspidi osta ka muid Makita tööriistu, kuna ilma akuta tööriist on soodsam. See säästab teie raha ja hoiab ka kokku ruumi erinevate laadimiseadete hoiustamisel. Vaata lisaks ka meie tootevalikut: Akud Makita tööriistadele ja Makita akulaadijad.

Makita DHP482Z pikendatud 3-aastane garantii

Registreeri oma tööriistaost 4 nädala jooksul Makita kodulehe kaudu, et pikendada seadme garantiiperioodi kolme aastani

  • Pikendatud 3-aastane garantii kehtib ainult seadmetele, mis on ostetud volitatud Eesti edasimüüjalt nt Fortec.
  • Garantii kehtib ainult mudelitelemille on importinud Makita Oy Eesti filiaal (Soome tütarfirma).
  • Pikendatud garantii antakse ainult juhul, kui seade registreeritakse Makita veebisaidil 4 nädala jooksul alates ostukuupäevast. Garantii kehtivusaega arvutatakse ostukuupäevast.
  • Sisse saate logida meie veebis www.makita.ee
  • Meie veebis saate printida pikendatud garantii tõendi ja ka ostudokumendi, kui olete selle üles laadinud.
  • Kui seade saadetakse hooldusesse pikendatud garantii alusel, tuleb sellega kaasa panna ostudokument ja garantiitõend.
  • Pikendatud garantii kehtib elektrimootori jõul töötavatele seadmete (vooluvõrk ja akutoide) ja gaasiga töötavatele naelapüssidele.
  • Pikendatud garantii ei kehti tarvikutele, akudele, laadijatele, valgustusseadmetele, soojendusega jakkidele, sisepõlemismootoriga varustatud seadmetele, suruõhu naelpüssidele, õhukompressoritele ega tööstuslikuks kasutamiseks ette nähtud reguleeritava pöördemomendiga kruvikeerajatele.

Tootja

MAKITA

Aku pinge

18V

Harjavaba mootor

EI

Aku kaitsesüsteem

JAH

Löögifunktsioon

JAH

Pööretearv (p/min)

0 – 600 / 1900

Maks.pöördemoment (K/P)

62 / 36 Nm

Siduri astmed

21

Maks läbimõõt puidus (mm)

38

Maks läbimõõt terases (mm)

13

Spindel

1/2"-20UNF

Padrun (mm)

1,5-13

Külgkäepide

EI

Kaal (kg)

1,6

Seadistatavad pöörded

JAH

Suunavahetus

JAH

2 käiku

JAH

Elektriline pidur

JAH

LED töökohavalgus

JAH

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Kandekohver

EI

See toode on hetkel laost otsas.
Küsi tarneaega!

Tootekood: DHP482Z Kategooria:

Original hind was: 133.32 €.Current hind is: 113.32 €.

Laost otsas

Sulle võib meeldida ka…

Laost otsas
Original hind was: 220.00 €.Current hind is: 187.00 €.
Küsi saadavust

Laost otsas

Lisa võrdlusesse
Original hind was: 427.73 €.Current hind is: 363.57 €.

Ainult 1 laos

Lisa võrdlusesse
Original hind was: 120.78 €.Current hind is: 102.66 €.

Laos

Lisa võrdlusesse
Laost otsas
Original hind was: 305.38 €.Current hind is: 259.57 €.
Küsi saadavust

Laost otsas

Lisa võrdlusesse
Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks