Vaigu, tõrva ja plekieemaldaja Kiehl OrangePro

39.13 

Saadaval järeltellimisel

Lisa võrdlusesse

Vaigu, tõrva ja plekieemaldaja Kiehl OrangePro

OrangePro on lahustipõhine puhastusaine, mis on spetsiaalselt välja töötatud orgaaniliste, lahusti toimel lahustuvate plekkide eemaldamiseks, näiteks närimiskumm, tõrv, õli, puuvaik, vaha, samuti värvi, laki ja liimainete jäägid. Palun kasutage toodet OrangePro ainult väga kangekaelsete plekkide eemaldamiseks, mida ei õnnestu eemaldada veepõhise tootega.

Võib kasutada lahustikindlatel pindadel, näiteks kahjustamata autovärvid ja autovaibad. Võib kasutada ka linoleumi, epoksüvaigu, klaasi, puidu, korgi, polüuretaani ja keraamiliste põrandaplaatide puhastamiseks. Ei sobi lahustite suhtes tundlikele pindadele, näiteks asfalti ja bituumenit sisaldavad põrandad ning plastpinnad (nt. PVC).

Juhend:

Enne kasutamist testida esmalt silmatorkamatus kohas, et kontrollida, kas puhastusaine sobib konkreetse pinna puhastamiseks. Kõrvalolevad piirkonnad ja esemed peavad olema kaitstud.

  • Pindade puhastus – sõltuvalt määrdumisastmest kasutada lahjendamata või kuni 1:100 veega lahjendatult. Kasuta pealekandmiseks lappi või nuustikut, lase ainel reageerida ja pühi maha. Seejärel loputa hoolikalt veega.
  • Närimiskummi eemaldamine – kanna lahjendamata toode närimiskummile, lase mõjuda ja seejärel eemalda närimiskumm kraabitsaga.
Tootja

KIEHL

Suurus

1L

Sobivus

Vaigu eemaldaja

Tootekood: j620134 Kategooriad: ,

39.13 

Saadaval järeltellimisel

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks