Murutraktor STIHL RT 6112 ZL EVC

Kuumakse alates 159.69 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

5699 €

Murutraktor STIHL RT 6112 ZL EVC paistab silma suurepärase mugavuse ja täpse niiduseadme poolest: 2 tera ja terade sünkroniseerimissüsteem tagab 110 cm laiuselt täiusliku lõiketulemuse ning kogumise ja juhtimise süsteem haarab ka niitmisraja servas kasvavat muru.

Saadaval järeltellimisel

Lisa võrdlusesse

STIHL murutraktor RT 6112 ZL EVC

Murutraktor STIHL RT 6112 ZL EVC pakub kindlat sõiduviisi ja ülimat istumismugavust. Samuti lihtsat käsitsust ja oma rikkaliku tarvikuvalikuga vastab T6 seeria kõige kõrgematele nõudmistele. STIHLi murutraktorite kõrgklass tagab ka optimaalse lõike.

RT 6112 ZL EVC on T6 seeria murutraktor mis pakub suurepärast mugavust ja on täpne oma niiduseadme poolest. Murutraktori 2 tera ja tema terade sünkroniseerimissüsteem tagab 110 cm laiuselt täiusliku lõiketulemuse. Lisaks kogumise ja juhtimise süsteem niidab muru ka niitmisraja servas. Murukogumiskorv on suure mahuga mida saab juhiistmelt mugavalt tühjendada. Käsihoovaga edaspidi-tagurpidisõidu lülitus, ergonoomiline juhiruum ja väga väike pöörderaadius ning silmapaistvad sõiduomadused pakuvad muruniitmisel täiesti uus kogemust.

RT 6112 ZL EVC kasutaja eelised:

 • võimas 2-silindriline STIHL EVC OHV-mootor
 • perfektne niitmisvõimsus
 • parimate sõidu- ja käsitsusmugavustega
 • LCD-ekraan järgmiste funktsioonide kuvamiseks: töötunnid, akupinge, murukogumiskorvi töövalmidus, paagi täitumus, murukogumiskorvi tühjendamise aeg, niiduseadme aktiveering
 • avar sisenemisala kus on palju ruumi ka jalgadele.
 • reguleeritav vedrudega juhiiste mis sobib erineva kasvuga juhtidele.
 • 1 pedaaliga sõidurežiim on uuendusliku ümberlülitusega, edaspidi ja tagurpidi sõidu vahel
 • püsikiirushoidja
 • tugev raam, tugeva ümberringi ulatuva põrkerauaga annab stabiilsuse isegi talvel, nagu nt lumesaha kasutamisel.
 • 2 teraga niiduseade 110 cm niitmislaiuse ning kogumise ja juhtimise süsteemiga täpsete niitmisradade saavutamiseks. Terad töötavad sünkroonis hammasrihma abil.
 • 7-astmeliselt reguleeritav niitmiskõrgus
 • suured, murukamarat säästvad profiilrehvid hea vedamisjõu tagamiseks
 • suur 350-liitrine plastikust murukogumiskorv täituvusanduriga, mis tagab alati maksimaalse täituvuse ja annab teada korvi tühjendamise vajadusest
 • kaardus käepide murukogumiskorvi mugavaks tühjendamiseks

 

Lisavarustus: STIHL mootoriõli (kogus mootoris 1,6L), multškomplekt, tahaviskedeflektor, murutraktorikäru, päikse ja mustuse eest kaitsev kate ja talveks lumesahk ning tagumiste rataste haakumist parandavad lumeketid.

STIHL murutraktorid

STIHL murutraktorid on tugeva konstruktsiooniga ja eesrindlikud oma kasutajamugavuse ja lõiketulemuse osas. Stihli murutraktorid jagunevad T4 ja T6 seeriateks. T6 seeria eelisteks on võimas kahesilindriline OHV-mootor, rikkalik lisavarustus, LCD-ekraan akupinge, murukogumiskorvi töövalmiduse, murukogumiskorvi tühjendamise aja jm info kuvamiseks. Murutraktoriga niitmine on säästlik ja mugav – vaimustav niitmisvõimsus ja sõidurõõm ühes. Stihl T4 seeria murutraktorite ergonoomiline käsitus muudab töö lausa nauditavaks. Geniaalselt lihtne manööverdamine, käepärane roolimine ja ülisuurte rehvide vedamisjõud jõulise mootoriga teevad varem tülikana tundunud töö taas nauditavaks. Kõikidel Stihl murutraktoritel on 7-astmeliselt reguleeritav niitmiskõrgus. Tööorganiks kõigil 2 teraga niiduseade, mis töötavad hammasrihma abil sünkroonis. Murutraktoritele on lisavarustusena saadaval ka multšiklapp ja deflektor muru taha laotamiseks. Lisavarustuses on ka lumesahk ja lumeketid. Hoolikamatele kasutajatele on saadaval ka murutraktorite katted. Vaata ka meie tootevalikut: STIHL murutraktorid ja Murutraktorite lisavarustus

Tootja

STIHL

Mootor

STIHL EVC 7000 (2-silindrit)

Võimsus (kW)

12.2

Niidupind (m²)

8000

Kaal (kg)

247

Väljavise

lisavarustusena

Lõikekõrgus (mm)

30-110

Kõrguse reguleerimine

tsentraalne

Lõikelaius (cm)

110

Terade käivitamine

Elektrooniliselt

Multšimine

lisavarustusena

Rehvid (ees/taga)

16 x 7.50-8 / 20 x 10.00-8

Tööorgan

2 niidutera

Kogumine

JAH

Kogumiskorv (L)

350

Kütusepaak (L)

9

Vedamine

Hydro

Tootekood: 61702000029 Kategooria:

5699 €

Saadaval järeltellimisel

Sulle võib meeldida ka…

Original hind was: 649.00 €.Current hind is: 499.00 €.

Laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse
Laost otsas
Original hind was: 199.00 €.Current hind is: 129.00 €.
Küsi saadavust

Laost otsas

Lisa võrdlusesse
Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks