STIHL MS 241 C-M 

Hea kiirendusega ja hästi kontrollitav kerge metsandussaag langetamiseks, laasimiseks ja järkamiseks; täiselektrooniline karburaator tagab alati parima mootoritöö igasugustes tingimustes ning teeb käivituse eriti lihtsaks. M-TRONIC elektrooniline kütuse etteandesüsteem - kontrollitakse alati õiget kütuse ja õhu vahekorda, kontrollitakse mootori töötemperatuuri.

Stihl 2-MIX mootor

Kuni 20% madalam kütusekulu ja kuni 50% väiksem heitgaasieraldus võrreldes STIHLi sama võimsusega 2-taktilise mootoriga ilma 2-MIX tehnoloogiata.

Stihl HD2 õhufilter

Tööriistadeta vahetatav/eemaldatav õhufilter. Sobib kõikidesse tingimustesse (soe, külm, kuiv, niiske jne) ja on puhastatav. Tänu erilisele materjalile on vett ja õli hülgav.

Stihl patenteeritud antivibratsioonisüsteem

STIHLi professionaalne vibratsioonivastane süsteem sujuva töö ja optimaalse käsitsemise tagamiseks

Reguleeritav õlipump

Erinevate materjalide jaoks kasutatakse erinevat õlikogust, reguleeritav õlipump annab võimaluse seadistada materjalile sobiv õlikogus.

Stihl Oilomatic + Ematic

Koostöö Ematic juhtplaadi, Oilomatic saeketi ja õlipumba vahel tagab parima keti õlitatuse ja parima lõike.

STIHL Mootorsaag MS 241 C-M

689.00  585.70 

Laos (saab järeltellida)

STIHL Mootorsaag MS 241 C-M
STIHL Mootorsaag MS 241 C-M

689.00  585.70 

Tootekood: 11430113090 Kategooriad: , , Sildid: , , ,

Kirjeldus

STIHL Mootorsaag MS 241 C-M

Hea kiirendusega ja hästi kontrollitav kerge metsandussaag langetamiseks, laasimiseks ja järkamiseks. M-Tronic täiselektrooniline karburaator tagab parima mootoritöö igasugustes tingimustes ja teeb käivituse lihtsaks.

Praktiliste lisafunktsioonide hulka kuuluvad:
Pika kasutuseaga õhufiltrisüsteem
Kergelt puhastatav HD2 filter
Professionaalne STIHLi antivibratsioonisüsteem
Seadistatav õlipump
Mittekaduvad mutrid ketikaanel
Ühes tükis õhufiltrikaas millel on kolm kiire avamismehhanismiga kinnitit
Kroomitud silinder
Oilomatic ketiõlitussüsteem
STIHLi antivibratsiooni süsteem
2-MIX mootor
M-Tronic
Ketiõli säästev Ematic õlitussüsteem
ElastoStart

See kõik tagab kvaliteedi, pikaealisuse ning kasutaja- ja keskkonnasõbralikkuse. Keskkonnasõbralik töövahend on vastutustundlik valik, sest keegi ei taha liigset õli oma elukeskkonda.

M-Tronic

Kütuse pealevool on elektrooniliselt juhitav ning kohandub automaatselt töö- ja keskkonnatingimustega, tagades mootori optimaalse jõudluse. Mälufunktsioon võimaldab kiiresti jätkata poolelijäänud tööd pärast pausi ja seadistusi pole tarvis käsitsi reguleerida.

HD2 Õhufilter

Tööriistadeta vahetatav/eemaldatav ja kergesti puhastatav õhufilter, mis sobib kõikidesse tingimustesse (soe, külm, kuiv, niiske). Tänu erilisele materjalile hülgab vett ja õli.

STIHL 2-MIX®

Kasutades STIHLi poolt väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See vähendab kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust. STIHL 2-MIX® tehnoloogia on kuni 20% madalama kütusekuluga ja kuni 70% väiksema heitgaasieraldusega võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata.

Juhtplaatidest

STIHL toodab kõikidele STIHLi mootorsaagidele täielikku juhtplaadivalikut. Kui mõned erandid välja arvata, on kõikidel STIHLi juhtplaatidel kasutusel ketiõli säästev Ematic-süsteem. Iga juhtplaat, mis on märgistatud E-tähega, on Ematic-juhtplaat. STIHLi juhtplaadid on saadaval laias pikkusevahemikus ja soonepaksusega 1,1 mm (Rollomatic Mini), 1,3 mm, 1,5 mm ja 1,6 mm.

Lisainfo
Tootja

STIHL

Võimsus (kW)

2.30

Töömaht (m³)

42.60

Juhtplaat/kett

3 mm 50hm, 35 / 3/8" PMC3 1

Mootori seeria

2-MIX

Kaal (kg)

4.50

Kütusepump

EI

Kiirketipinguti

EI

Dekompressiooniklapp

JAH

Stihl M-tronic

JAH

Stihl Ergostart

EI

Reguleeritav õlipump

JAH

Käepidemesoojendus

EI

Antivibratsioonisüsteem

JAH

Sulle võib meeldida ka…

Allahindlus!
Allahindlus!
-15%
14.50  12.30 
-15%
12.90  11.00 
-15%
18.90  16.10 
-15%
279.00  237.20 

 

Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.