Mootorsaag STIHL MS 180

242.98 

Laos (saab järeltellida)

Tootekood: 11300113078 Kategooria:

Mootorsaag STIHL MS 180

Mootorsaag STIHL MS 180 on täiusliku kaalu ja võimsuse suhtega kettsaag koduseks kasutuseks nii küttepuude saagimisel, aia- ja ehitustöödel kui ka kuni 35 cm läbimõõduga puude langetamiseks.

 • Juhtplaat: 3/8P 1,3mm 35cm
 • Kett: 3/8P 1,3mm 50hm

2-MIX mootor
Kasutades STIHLi poolt väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See padi vähendab värske kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse-kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust paremini. Vaata ka meie tootevalikut: kettsaed siit

 • kroomitud silinder
 • ketiõli säästev Ematic õlitussüsteem
 • STIHLi antivibratsiooni süsteem
 • Oilomatic ketiõlitussüsteem
 • keti pingutamine juhtplaadi kõrvalt.
 • Kvaliteetne, väike, usaldusväärne ja kasutajasõbralik mootorsaag.

Miks eelistada STIHL 2-MIX mootoreid?

Palju madalam kütusekulu – sõltuvalt kasutustingimustest, kuni 20% madalam võrreldes tavapäraste 2 taktiliste mootoritega. Vähem saastet, kuna heitgaasidesse satub vähem põlemata värsket kütust. Kõrge väändemoment laias pööretevahemikus.
Kvaliteetne, väike, usaldusväärne ja kasutajasõbralik mootorsaag.

STIHL toodab kõikidele STIHLi mootorsaagidele täielikku juhtplaadivalikut. Kui mõned erandid välja arvata, on kõikidel STIHLi juhtplaatidel kasutusel ketiõli säästev Ematic-süsteem. Iga juhtplaat, mis on märgistatud E-tähega on Ematic-juhtplaat. STIHLi juhtplaadid on saadaval laias pikkusevahemikus ja soonepaksusega 1,1 mm (Rollomatic Mini), 1,3 mm, 1,5 mm ja 1,6 mm.

Erinevate juhtplaatide kontuur on optimeeritud vastavaks järgmistele nõuetele:

 • lõikevõimsus
 • sirgjooneline saagimine
 • käitumine tagasilöögil
 • vastupidavus.

Pikk juhtsoon on juhtplaadi serva freesitud. Juhtlüli põhi ulatub juhtplaadi soone põhja, et tagada keti sirgjooneline liikumine ja ketilülide tallad liiguvad mööda juhtsoone serva. Juhtplaadi juhtsoon toimib ka ketiõli varustuskanalina. Juhtplaadile mõjub saagimisel samasugune pinge nagu saeketile. Seetõttu on juhtplaat valmistatud vastupidavast materjalist, mida on lisaks karastatud ja spetsiaalse tahkumisprotsessi käigus sitkemaks tehtud.

Tootja

STIHL

Võimsus (kW)

1.4

Töömaht (m³)

31.8

Kaal (kg)

4.1

Kütusepump

EI

Kiirketipinguti

EI

Dekompressiooniklapp

EI

Stihl M-tronic

EI

Stihl Ergostart

EI

Stihl Elastostart

EI

Reguleeritav õlipump

EI

Käepidemesoojendus

EI

Antivibratsioonisüsteem

JAH

Juhtplaat/kett

33 Light / 3/8" PMC3 1.3 mm 50hm

STIHL saekett 3/8 PMC 1,3mm 50hm

Spetsiaalne STIHL kett, mis on arendatud kasutamiseks kergete kompaktsete saagidega (kodukasutaja ja keskklassi saed). Madal tagasilöögioht, madal vibratsioonitase, kõrge lõikevõimsus ja mugav kasutada.

18.00 lisa ostukorvi

STIHL saekett 3/8 PS3 1,3mm 50hm

Madala profiiliga kanthammastega saekett kasutamiseks väiksematel saagidel. Kanthambast tulenev suurem lõikevõimsus teeb selle keti ideaalseks kasutamisel näiteks arboristitöödel. Suurepärane lõikevõimsus, madal tagasilöögioht, madal vibratsioonitase ning sujuv lõige.

18.00 lisa ostukorvi

STIHL saekett 3/8 PD3 1,3mm 50hm

Kõvasulamkatetega lõikehammastega saekett eriti nõudlikeks töödeks ning kasutamiseks kohtades, kus on oht, et saekett puutub kokku kas pinnase või muu mustusega. Näiteks kodused tööd põõsaste harvendamisel, saagimine maas, ehitustööd, määrdunud koorega puud jne. Püsib teravana kuni 10 korda kauem, kui tavaline saekett.

45.00 lisa ostukorvi

STIHL Juhtplaat 3/8P 1,3mm 35cm

STIHL juhtplaadi serva on freesitud pikk juhtsoon. Juhtlüli põhi ulatub juhtplaadi soone põhja, et tagada keti sirgjooneline liikumine ja ketilülide tallad liiguvad mööda juhtsoone serva. Juhtplaadi juhtsoon toimib ka ketiõli varustuskanalina. Kui saag on juba kasutuses ja töötab pidage meeles keerata juhtplaat ümber (ülemine pool alla) ja eemaldage vajadusel viiliga juhtplaadi servadele tekkivad ebatasasused iga kord, kui vahetate ketti või miks mitte ka igal teritamisel. Puhastage regulaarselt juhtplaadi õlikanalit ja juhtplaadi ketisoont.

40.00 lisa ostukorvi

Õhufilter 2-MIX MS170, 180

Õhufilter MS170,180 2-MIX

2.90 Lisa ostukorvi

Seguõli STIHL HP Super 1L

Seguõli STIHL HP Super 1L

2-taktilise mootori sünteetiline kvaliteetõli STIHL HP Super 1L, sobib kasutamiseks kõikides seguküttel töötavates 2-taktilistes väikemootorites. EI SOBI kasutamiseks STIHL 4-MIX 4-taktilistes mootorites. Toode, mis jätab mootori puhtaks ja on keskkonnasõbralik!

18.00 Lisa ostukorvi

STIHL saeketiõli BIOPLUS

STIHL ketiõli BIOPLUS, 1 L

Kõrge kvaliteediga biolagunevast õlist valmistatud STIHL ketiõli. Kasutamisel talvel tagatakse vabalt voolatavus kuni -20 C˚. Säilivusaeg 4 aastat pakendil näidatud kuupäevast.

10.00 Lisa ostukorvi

Ümarviil raamidele 6tk/pk

STIHL ümarviil

Ümarviil 4,0×200 mm raamile – 3/8 Picco saeketile

1.40 lisa ostukorvi

teritusraam

STIHL teritusraam viil hoidjaga

Ümarviil 4,0×200 mm raamile – 3/8 Picco saeketile

8.90 lisa ostukorvi

Tootekood: 11300113078 Kategooria:

242.98 

Laos (saab järeltellida)

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.