Mootorsaag STIHL MS 170

192.15 

Laos (saab järeltellida)

Tootekood: 11300113074 Kategooria:

Mootorsaag STIHL MS 170

Mootorsaag STIHL MS 170 on ideaalne mootorsaag koduseks kasutuseks nii küttepuude saagimisel, aia- ja ehitustöödel kui ka kuni 30 cm läbimõõduga puude langetamiseks. Keskkonnasõbralik STIHL kettsaag koduaeda on vastutustundlik valik, sest keegi ei taha liigset õli oma elukeskkonda.

Juhtplaat: 3/8P 1,3mm 30cm
Kett: 3/8 PMC, 1,3mm, 44hm

  • Kroomitud silinder
  • Oilomatic ketiõlitussüsteem
  • STIHLi antivibratsiooni süsteem
  • 2-MIX mootor
  • ketiõli säästev Ematic õlitussüsteem
  • keti pingutamine juhtplaadi kõrvalt eest – see kõik tagab kvaliteedi, pikaealisuse ning kasutaja- ja keskkonnasõbralikkuse.

Vaata ka meie tootevalikut: kettsaed siit

Miks eelistada STIHL 2-MIX mootoreid?

Palju madalam kütusekulu – sõltuvalt kasutustingimustest, kuni 20% madalam võrreldes tavapäraste 2 taktiliste mootoritega. Vähem saastet, kuna heitgaasidesse satub vähem põlemata värsket kütust. Kõrge väändemoment laias pööretevahemikus. Väike, kerge ja töökindel mootorsaag, mis on usaldusväärne partner.

STIHL juhtplaadivalik

STIHL toodab kõikidele STIHLi mootorsaagidele täielikku juhtplaadivalikut. Kui mõned erandid välja arvata, on kõikidel STIHLi juhtplaatidel kasutusel ketiõli säästev Ematic-süsteem. Iga juhtplaat, mis on märgistatud E-tähega on Ematic-juhtplaat. STIHLi juhtplaadid on saadaval laias pikkusevahemikus ja soonepaksusega 1,1 mm (Rollomatic Mini), 1,3 mm, 1,5 mm ja 1,6 mm.

Erinevate juhtplaatide kontuur on optimeeritud vastavaks järgmistele nõuetele:

  • lõikevõimsus
  • sirgjooneline saagimine
  • käitumine tagasilöögil
  • vastupidavus.

Pikk juhtsoon on juhtplaadi serva freesitud. Juhtlüli põhi ulatub juhtplaadi soone põhja, et tagada keti sirgjooneline liikumine ja ketilülide tallad liiguvad mööda juhtsoone serva. Juhtplaadi juhtsoon toimib ka ketiõli varustuskanalina. Juhtplaadile mõjub saagimisel samasugune pinge nagu saeketile. Seetõttu on juhtplaat valmistatud vastupidavast materjalist, mida on lisaks karastatud ja spetsiaalse tahkumisprotsessi käigus sitkemaks tehtud.

Tootja

STIHL

Võimsus (kW)

1.2

Töömaht (m³)

30.1

Kaal (kg)

4.1

Kütusepump

EI

Kiirketipinguti

EI

Dekompressiooniklapp

EI

Stihl M-tronic

EI

Stihl Ergostart

EI

Stihl Elastostart

EI

Reguleeritav õlipump

EI

Käepidemesoojendus

EI

Antivibratsioonisüsteem

JAH

Juhtplaat/kett

30 Light / 3/8" PMC3 1.3 mm 44hm

STIHL saekett 3/8 PMC3 1,3MM 44HM

Spetsiaalne STIHL kett, mis on arendatud kasutamiseks kergete kompaktsete saagidega (kodukasutaja ja keskklassi saed). Madal tagasilöögioht, madal vibratsioonitase, kõrge lõikevõimsus ja mugav kasutada.

15.80 lisa ostukorvi

STIHL saekett 3/8 PS3 1,3MM 44HM

Madala profiiliga kanthammastega saekett kasutamiseks väiksematel saagidel. Kanthambast tulenev suurem lõikevõimsus teeb selle keti ideaalseks kasutamisel näiteks arboristitöödel. Suurepärane lõikevõimsus, madal tagasilöögioht, madal vibratsioonitase ning sujuv lõige.

15.80 lisa ostukorvi

STIHL saekett 3/8 PD3 1,3MM 44HM

Kõvasulamkatetega lõikehammastega saekett eriti nõudlikeks töödeks ning kasutamiseks kohtades, kus on oht, et saekett puutub kokku kas pinnase või muu mustusega. Näiteks kodused tööd põõsaste harvendamisel, saagimine maas, ehitustööd, määrdunud koorega puud jne. Püsib teravana kuni 10 korda kauem, kui tavaline saekett.

39.60 lisa ostukorvi

STIHL Juhtplaat 3/8P 1,3MM 30cm

STIHL juhtplaadi serva on freesitud pikk juhtsoon. Juhtlüli põhi ulatub juhtplaadi soone põhja, et tagada keti sirgjooneline liikumine ja ketilülide tallad liiguvad mööda juhtsoone serva. Juhtplaadi juhtsoon toimib ka ketiõli varustuskanalina. Kui saag on juba kasutuses ja töötab pidage meeles keerata juhtplaat ümber (ülemine pool alla) ja eemaldage vajadusel viiliga juhtplaadi servadele tekkivad ebatasasused iga kord, kui vahetate ketti või miks mitte ka igal teritamisel. Puhastage regulaarselt juhtplaadi õlikanalit ja juhtplaadi ketisoont.

37.00 lisa ostukorvi

Õhufilter 2-MIX MS170, 180

Õhufilter MS170,180 2-MIX

2.90 Lisa ostukorvi

Seguõli STIHL HP Super 1L

Seguõli STIHL HP Super 1L

2-taktilise mootori sünteetiline kvaliteetõli STIHL HP Super 1L, sobib kasutamiseks kõikides seguküttel töötavates 2-taktilistes väikemootorites. EI SOBI kasutamiseks STIHL 4-MIX 4-taktilistes mootorites. Toode, mis jätab mootori puhtaks ja on keskkonnasõbralik!

18.00 Lisa ostukorvi

STIHL saeketiõli BIOPLUS

STIHL ketiõli BIOPLUS, 1 L

Kõrge kvaliteediga biolagunevast õlist valmistatud STIHL ketiõli. Kasutamisel talvel tagatakse vabalt voolatavus kuni -20 C˚. Säilivusaeg 4 aastat pakendil näidatud kuupäevast.

10.00 Lisa ostukorvi

Ümarviil raamidele 6tk/pk

STIHL ümarviil

Ümarviil 4,0×200 mm raamile – 3/8 Picco saeketile

1.40 lisa ostukorvi

teritusraam

STIHL teritusraam viil hoidjaga

Ümarviil 4,0×200 mm raamile – 3/8 Picco saeketile

8.90 lisa ostukorvi

Tootekood: 11300113074 Kategooria:

192.15 

Laos (saab järeltellida)

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.