STIHL lehepuhur BG 56 - Fortec - STIHL esinduskeskus

STIHL lehepuhur BG 56

239.00 

Laos (saab järeltellida)

Tootekood: 42410111750 Kategooriad: , , Sildid: , ,

STIHL lehepuhur BG 56

Stihl lehepuhur BG 56 on hea võimsuse-kaalu suhtega lehepuhur. Kogub kiiresti kokku lehed ja niidetud muru. Ümara düüsiga.
Ergonoomiline, kergelt käivitatav, suretusnupp pidevas tööasendis-eksimine käivitamisel võimatu, kergelt hooldatav, kütusepaak läbipaistev ja kütusepump, mis lihtsustab lehepuhuri käivitamist.

Puhur, mis sobib nii kodu- kui ka ärihoonete ümbruses koristamiseks. Sobib liiva, kergkruusa, lehtede ja muu lendleva sodi kokku puhumiseks.

Lisavarustusena saadaval imukomplekt, purustusnuga ja veerennide puhastuskomplekt.

Miks eelistada STIHL 2-MIX mootoreid? 

Kasutades STIHLi poolt väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See vähendab kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust. STIHL 2-MIX® tehnoloogia on kuni 20% madalama kütusekuluga ja kuni 70% väiksema heitgaasieraldusega võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata.

Tootja

STIHL

Töömaht (m³)

27.20

Kaal (kg)

4.1

Kütusepump

JAH

Antivibratsioonisüsteem

EI

Maks. Õhuhulk (m³/h)

730

Maks. õhu kiirus (m/s)

71

Puhumisjõud (N)

13.00

kiirviited

PÜSIKLIENDIL ON EELISED! 
Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.