STIHL kaitsevisiir FUNCTION

30 €

STIHL kaitsevisiir FUNCTION puhul on tegemist lihtsa kaitsevisiiriga, plastvõrgu ja kõrvaklappidega mis kaitseb nägu ja kõrvu müra eest.

Ainult 2 laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse

STIHL kaitsevisiir FUNCTION

STIHL kaitsevisiir FUNCTION puhul on tegemist lihtsa kaitsevisiiriga, plastvõrgu ja kõrvaklappidega mis kaitseb nägu ja kõrvu müra eest. STIHL Function on ideaalne visiir koduhoovis trimmerdamiseks.

Kaitsevisiir Function tehnilised andmed:

Mürasummutus (dB) ~ 104
Kõrvaklappide kaitseklassid (EN/SNR) 352 / 24 (H:28;M21;L13)
Kaal (kg) 0,30

Tootja: STIHL

Meie tootevalikust leiate erinevad STIHL näokaitsed ja silmakaitsed mis on suurepärased isikukaitsevahendid nii aiatöödel kui ka erinevatel metsatöödel. Kettsaagide, võsalõikurite ja muude taoliste tööriistade kasutamisel vajavad teie silmad erilist kaitset lendavate okste, laastude, tolmu ja saepuru eest. STIHLi reguleeritavad näo- ja kõrvakaitsed on end isikukaitsevahendite valdkonnas juba tõestanud ja valmistatud alati kõrgeima kvaliteediga materjalidest mis sobivad iga ilma jaoks. Kasutades õigeid töömeetodeid STIHLi isikukaitsevahendeid siis tagate tööohutuse. Lisaks pakub STIHL teile ka suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet. Vaata ka meie tootevalikut: Näo- ja silmakaitsed

Kategooria

Tootekood: 00008840251 Kategooria:

30 €

Ainult 2 laos (saab järeltellida)

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks