STIHL oksapurustaja GHE 105

299.00 

Laos (saab järeltellida)

Tootekood: 60070111175 Kategooriad: , Sildid: , ,

Oksapurustaja Stihl GHE 105

Oksapurustaja, mis ei ole mõeldud ainult okstele, vaid sobib ka kõikidele aias purustamist vajavatele taimedele ja lehtedele, mida saame kasutada kompostina. Tükeldusmehhanismiga elektriline oksapurustaja hekseldab kõik peeneks. Peenestab jämedamad ja peenemad oksad ning ka pehme materjali nagu puulehed või taimejäägid. Oksapurustajal on kaks täiteava, üks oksamaterjali ja teine pehme purustatava materjali jaoks. Võimas ülekoormuskaitsega elektrimootor, lai veermik stabiilsuse tagamiseks, suured rattad hõlpsaks transportimiseks ja kahe pöördnupuga turvalukk elektromehaanilise lukustusega pakuvad suurt kasutajamugavust.

Terasüsteem Multi-Cut 103, multihaaramishammastega ketas, pööratav tükeldustera, tiiviktera ja alumiiniumist vastuterad. Korpus on ülitugevast polümeerist, mis talub ka väga tugevaid lööke.

Tänapäevane oksapurustaja ei ole mõeldud ainult okstele, vaid sobib ka kõikidele aias purustamist vajavatele taimedele, mida saame kasutada kompostina. 

Lisavarustusena oksapurustaja kogumiskast

 

Tootja

STIHL

Võimsus (kW)

2.50

Tööpinge (V)

230.00

Lõikesüsteem

Multi-Cut 150

Kogumiskorv (L)

lisavarustusena

Mootori seeria

STIHL EC harjadeta

Kaal (kg)

28

kiirviited

PÜSIKLIENDIL ON EELISED! 
Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.