Akulehepuhur STIHL BGA 45

Kuumakse alates 6.32 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

169 €

Akulehepuhur STIHL BGA 45 on mõeldud kasutamiseks kodukasutajatele. STIHL akutoitel lehepuhur on kompaktne, kerge, vaikne ning kerge hooldada. Seadmel on Integreeritud 18V/2,0Ah Lithium-Ion aku, akutäituvuse LED indikaator ja turvavõti. Käepärane lehepuhur on ümara otsikuga väikeste pindade puhastamiseks.

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse

Akulehepuhur STIHL BGA 45

Akulehepuhur STIHL BGA 45 on mõeldud kasutamiseks kodukasutajatele. STIHL akutoitel lehepuhur on kompaktne, kerge, vaikne ning kerge hooldada. Seadmel on Integreeritud 18V/2,0Ah Lithium-Ion aku, akutäituvuse LED indikaator ja turvavõti. Käepärane lehepuhur on ümara otsikuga väikeste pindade puhastamiseks. Normaalsetes tingimustes 100% laetavuse korral kestab aku ~10min. Vaata ka meie tootevalikut: Lehepuhurid

Akupuhur BGA 45 kasutaja eelised:

Ilma bensiini, heietgaasideta ja juhtmeta. STIHL BGA 45 akupuhur on suurepärane valik ja kaalub 2 kg mis pakub ka suurepärast puhumisjõudu. Akulehepuhur on hästi tasakaalustatud disainiga ja optimeeritud juhtnupud muudavad tööriista hõlpsalt kasutavaks. Tänu STIHL-i akude tehnoloogiale töötab puhur täiskiirusel kuni laadimise hetkeni, ilma, et võimsus kaoks järkjärgult. Puhuri akut saab kasutada paljude muude AP-sarja tööriistadega.

Juhtmete puudumine tähendab suuremat mobiilsust

Kuna need ei vaja toitejuhet, on universaalsed akutööriistad mobiilsuse osas võitmatud mis sobivad ideaalselt töötamiseks kodumajapidamises ja avalikus ruumis. Kõik meie elektrilised akutööriistad on kerged, neil on meeldivalt madal vibratsioonitase ja neid on lihtne kasutada.

Üks STIHL aku kõige jaoks

Nii muru niitmine ja muruservade hooldamine, kui ka heki pügamine, lehtede koristamine, teeradade puhastamine ja küttepuude lõhkumine – STIHLi ja VIKINGi akutööriistad muudavad kõik aiatööd lihtsaks. Ja tänu nende innovatiivsele modulaarsele ehitusele ühilduvad akud ja laadimisseadmed kõigi elektriliste akutööriistadega. Sõltumata sellest, kas olete hobiaednik või professionaal, leiate endale alati just selle, mida otsite. Heitgaasivabad, vaiksed 100% mobiilsed: STIHLi akutööriistad ühendavad endas mitmeid eeliseid. Need sobivad suurepäraselt aiandushuvilistele, professionaalsetele aednikele ja oskustöölistele ning neid saab kasutada kõikvõimalike tööde tegemiseks. Vaata ka meie tootevalikut: STIHL akuseadmete lisavarustus

 

Tootja

STIHL

Aku komplektis

JAH

Aku pinge

18V

Imemisfunktsioon

EI

Maks. Õhuhulk (m³/h)

500

Maks. õhu kiirus (m/s)

44

Puhumisjõud (N)

5

Kaal (kg)

2

Harjavaba mootor

EI

Tootekood: 45130115901 Kategooria:

169 €

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Sulle võib meeldida ka…

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse
Original hind was: 189.00 €.Current hind is: 139.00 €.

Saadaval järeltellimisel

Lisa võrdlusesse
Original hind was: 229.00 €.Current hind is: 179.00 €.

Laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse
UUS!
Original hind was: 189.00 €.Current hind is: 139.00 €.

Laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse
Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks