Aiaprits STIHL SR 450

Kuumakse alates 28.13 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

999 €

Aiaprits STIHL SR 450 on ergonoomiline ja hõlpsalt käsitsetav mootorprits vedelike ja graanulite pihustamiseks. Võimas seljal kantav prits vedelate pestitsiidide levitamiseks suurtel maa-aladel. Tänu mugavatele funktsioonidele ja pihustusulatusele, mis on kuni 14,5 meetrit, on efektiivne töötamine nüüd lihtsam kui kunagi varem.

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse

Aiaprits STIHL SR 450

Aiaprits STIHL SR 450 on ergonoomiline ja hõlpsalt käsitsetav mootorprits vedelike ja graanulite pihustamiseks. Võimas seljal kantav STIHL aiaprits on ideaalne abiline vedelate pestitsiidide levitamiseks suurtel maa-aladel. Tänu mugavatele funktsioonidele ja pihustusulatusele, mis on kuni 14,5 meetrit, on efektiivne töötamine nüüd lihtsam kui kunagi varem. Mõeldud kasutamiseks talumajapidamistes ja professionaalseteks pritsimistöödeks. 14 liitrine paak suure täiteavaga, mis muudab paagi täitmise kiireks ja puhtaks. Samuti on aiapritsi paaki lihtne puhastada. Pritsil on multifunktsionaalne käepide, kus asuvad ka mootori juhtseadmed ja pihustuselemendi klapp. Lisaks mootori juhtseadmete kasutamisele saate pihustuselementi kiiresti ja hõlpsalt ühe käega sisse ja välja lülitada, nii et pihustatava aine kadu on minimaalne.

Doseerimissüsteem on mugava doseerimishoovaga. Suur doseerimishoob graanulite pihustamiseks või piserdamiseks asub otse juhtkäepideme all. Üheainsa liigutusega saate pulbri pealevoolu sisse ja välja lülitada ning seadistada aine täpset kontsentratsiooni. Pritsil on Long-Life STIHL õhufilter ja STIHLi antivibratsioonisüsteem.

Vaata lisaks ka meie aia- ja mürgipritside tootevalikut siit

 

 

Tootja

STIHL

Tootekood: 42440112641 Kategooriad: ,

999 €

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks