Simplicity SZT 175 pöörderaadiuseta niiduk 42”

6,350.00 

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Tootekood: Simplicity SZT175 Kategooria:

Simplicity SZT 175 pöörderaadiuseta niiduk 42”

Simplicity SZT 175 pöörderaadiuseta niiduk on nullpöörderaadiusega niiduk mis mõeldud nõudlikule kodukasutajale pakkudes mitmekülgseid funktsioone ja suurt kasutajamugavust. Simplicity SZT 175 niiduki eeliseks konkurentide ees on esivedrustus, mistõttu tunneb juht oluliselt vähem ebatasasustest tekkivaid lööke. Lisaks, tänu löökide summutusele läbi esivedrustuse lõhub ebastasane pind masinat vähem ning ei väsita juhti. Samuti on tal mitmekülgne 42“ keevisdekk on vastupidav, võimaldades lisavarustusena kasutada külg- või tahaviset ning multšimist ja koguja paigaldamist.

Simplicity 0-pöörderaadiusega niiduki kvaliteedist räägivad ka Briggs & Strattoni 656 cm3 V-Twin mootor ning Hydro Geari ülekanne. Mugavust lisab poolkõrge käetugedega mugav iste. Niiduk on kergelt juhitav juhtkangide abil, mis on kaetud libisemiskindla kattega, olles väga oluline turvalisuse seisukohast!
Niidukil on peal elektriline PTO tunnilugeja.

Seadmele on võimalik paigaldada teenindustungraud, mis muudab niidukile hoolduse tegemise ja  niidudeki puhastamise eriti mugavaks ja lihtsaks! Lisavarustusena on saadaval hoiukast mugavaks tööriistade jm hoiustamiseks ja kaasas kandmiseks.

Simplicity

Simplicity on tegelikult turul olnud juba 100 aastat ja lõpuks nüüd ka Eestis! Vaata ka meie tootevalikut: Murutraktorid.

 

Tootja

SIMPLICITY

Kaal (kg)

279

Lõikekõrgus (cm)

3,8-11,0

Lõikelaius (cm)

107

Niiduk. Tõstesüsteem

Jalapedaal

Käigukast

Hydro-Gear EZT seeria

Tagarattad (tollides)

18

Esirattad (tollides)

11

Kiirus edaspidi (km/h)

0-9

Kiirus tagurpidi (km/h)

0-4

Niidukorpus

Kolme konfiguratsiooniga niidukorpus

Pikkus (cm)

177

Laius (cm)

125

Mootor

Briggs & Stratton 7220 Exi

Kütus

Bensiin

Hobujõud

16HJ

Silindrid

2 silindrit

Kütusepaak (L)

11

Tootekood: Simplicity SZT175 Kategooria:

6,350.00 

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.