Särk DYNAMIC STIHL

46.00 

Tootekood: 008830200__ Kategooria:

Särk DYNAMIC STIHL

Särk DYNAMIC STIHL kaubamärgilt on lühikeste varrukate ja ümara kaelaga T-särk Special materjalist ACTIVE COTTON materjalist. ACTIVE COTTON materjal sisaldab spetsiaalset, kiiresti kuivavat puuvillakiudu. Ideaalne särk metsameestele kuid ka nõudlikule aiapidajale puukoolides ja haljastuses töötavatele inimestele kellel on suur füüsiline koormus.

Töösärk DYNAMIC kasutaja eelised:

  • Mugav
  • Kiiresti kuivav
  • Hingav, hoides ära ebameeldivat lõhna.
  • STIHLi MS661 logoga hõbeda värvi logoga.

STIHL tööriided

Stihl töörõivad on esmaklassilised tööriided mida on väga mugav kanda erinevate tööde teostamisel. STIHLi särgid ja tööriided on mõeldud nii aiatöödele kui ka proffidele metsatöödeks. STIHLi multifunktsionaalsed särgid on suurepärased töörõivad mida saab kanda nii alus kui ka ülerõivana kuna töö tegemisel peavad tööriided olema funktsionaalsed. Väga oluline on tööriiete hingavus ja niiskuse kehast eemale juhtivus. Samuti peavad tööriided kiirelt kuivama, lõhna neutraaliseerima, hoidma kehasoojust ja lisaks kaitsma ka kuuma päikese eest. Seda kõike eelpool mainitut on STIHL arvesse võtnud ja kogu tööriiete valik suudab riietada Teid pealaest jalatallani. STIHL pakub ka hea nähtavusega kaitseriietust millega teha tööd mootorsaega, võsalõikuriga ja ka siin on STIHL kõik peensusteni läbi mõelnud. STIHLi mugav ja funktsionaalne töörõivas ja kaitseriietus vastavad kõige karmimatele nõuetele ning tagavad kasutaja suurepärase mugavuse töö tegemisel. Meie tootevalikust leiate täpselt sellised särgid ja töörõivad mis vastavad täpselt teie vajadustele. Olgu siin tegemist puude langetamisega, puude hooldusega, haljastusega või tegemist kuuma või külma ilmaga – teie tööriided on meie tootevalikus olemas. Vaata ka meie tootevalikut: STIHL särgid

Kategooria

Tootja

STIHL

Tootekood: 008830200__ Kategooria:

46.00 

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks
Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie Küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitikas.