Robotniiduk STIHL IMOW 6

Kuumakse alates 72.90 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Original hind was: 2,999.00 €.Current hind is: 2,599.00 €.

Robotniiduk iMOW 6 on mõeldud kuni 3000 m² niidualade niitmiseks.

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse

Robotniiduk STIHL IMOW 6

Robotniiduk iMOW 6  on mõeldud kuni 3000 m² niidualade niitmiseks .
Robotniiduk iMOW 6 niidab ära ka kõige keerukamad murupinnad ja vallutab kuni 40% tõusud ning kasutades roomikrataste komplekti tagades parema haakuvuse maapinnaga on võimalik tõsta liikumisvõimekus tõusudel kuni 55%.

Robotmuruniiduk töötab võimsa liitiumioonakuga. See võimaldab robotniidukil töötada pikka aega ilma katkestusteta.  Ketaslõikesüsteemi mõlemas suunas 3 vabalt pöörleva lõiketeraga saavutatakse puhas lõikemuster ja muru multšeerimine, mis omakorda on väetis muru jaoks.

Robotniiduki omadused:

Järsemad kallakud (tarkvaraline erinevus, lisavarustusena saadavate roomikrataste komplektiga kuni 40%)

Uus põlvkond iMOW robotniidukeid on tõeliselt innovaatilised. Võrreldes eelmise generatsiooniga säilitavad uued mudelid niiduteki välimuse ja veorataste mustri, kuid kõik muu on täiesti uuenduslik.

Robotniiduk STIHL IMOW 6  on üks nendest revolutsioonilistest mudelitest. See niidab efektiivselt kuni 3000 m² suurused niidualad, vallutades isegi kuni 40% tõusud. Uue platvormi väljatöötamine algas juba 2019. aastal, katsetades ja täiustades uusi funktsioone. Esimesed mudelid jõudsid turule 2023. aastal, pärast põhjalikke teste erinevates tingimustes.

Tänu innovaatilistele tehnoloogiatele ja põhjalikele testimistele pakub iMOW 6 usaldusväärset ja kvaliteetset niidutulemust. Ultraheliandurid tagavad takistustele õrnalt lähenemise ning intelligentne pöördemanööverdus võimaldab tõhusat niitmist ka kitsastes kohtades.

Uus niidusüsteem

Kasutades uut niitmissüsteemi koos 3 pöörleva teraga ja äpist elektrilise lõikekõrguse reguleerimisega, tagab iMOW puhta lõikemustri ja optimaalse muru multšeerimise. Lisaks pakub see situatsioonilist sõidukäitumist ja intelligentset kojusõitu, optimeerides energia ja aja säästmiseks. Turvalisuse tagamiseks kasutab iMOW 6 ultraheliandureid ja kontrollitud kiirust takistustele õrnalt lähenemiseks ning automaatset suuna muutmist kokkupuutel. Intelligentsete pöördemanöövrite abil saab niita ka kitsastes kohtades tõhusalt.

Robotniiduki mugav juhtimine

Juhtimine on lihtne ja intuitiivne, kasutades My iMow rakendust ning võimaldades ühendust WiFi ja Bluetoothi kaudu. Lisaks on iMOW 6 varustatud vihmasensoriga, mis peatab niitmise vihmasaju ajal, ning ultrahelianduritega, mis vähendavad kiirust takistustele lähenedes.

Turvaline ja töökindel, robotniiduk STIHL IMOW 6 pakub optimaalset niidutulemust igas olukorras. Ultraheliandureid ja kontrollitud kiirust kasutatakse takistustele õrnalt lähenemiseks ning muru niitmiseks kuni objektini. Kontakti korral muudab iseliikuv muruniiduk kokkupuutel automaatselt suunda. Tänu intelligentsetele pöördemanöövritelesaab niitmist tõhusalt teostada ka kitsastes kohtades. Ühtlase niitmise tulemuse saavutamiseks reguleeritakse kiirust kaldeandurite abil isegi ebatasasel maastikul.

Juhtpaneel võimaldab hõlpsat kasutamist ja seda vaid mõne nupuvajutusega. Lisaks toetab intuitiivset juhtimist häälväljund. LED-esitriip võimaldab kasutada päevasõidutulesid 3 erinevas režiimis.

Saate oma iMOW® 6 EVO robotniidukit igal ajal juhtida, kasutades rakendust MY iMOW®, kas Bluetoothi® või Wi-Fi kaudu. Väljaspool kodupiirkonda saab seda kasutada varastatud seadme leidmiseks või asukoha määramiseks. Lisaks saab seda kasutada ka lõikekõrguse individuaalseks reguleerimiseks erinevates etappidesNiitmisgraafikus saate määratleda nädalagraafikute ajavahemikud, mille jooksul teie STIHL-i iMOW 6 võib olla automaatselt aktiivne. Vajadusel saad oma robotniiduki ka käsitsi käivitadaVihmasensori saate ise seadistada nii, et muru niidetakse ka märja ilmaga või et iMOW 6 peaks pausi tegema.

 

Tootja

STIHL

Aku pinge

36V

Niidupind (m²)

3000

Niiduaeg (aku laetus 100%/80%)

150 / 135

Laadimisaeg 100% / 80% (min)

150 / 75

Perimeeter

Piirdekaabel

Juhtkaablid (tk.)

3

Aku energia (Wh)

180

Niitmiskiirus (m/s)

0.45

Lõikesüsteem

Multšiv niiduseade, 3 vabalt pöörlevat tera

LED esi- ja tagariba

JAH

Lõikekõrgus (mm)

20-60

Lõikelaius (cm)

28

Juhtpult

Klahvistik / App: MY iMOW / häälkäsklused

Vihmasensor

JAH / astmeline

Põrkeandur

JAH

Kallutusandur

JAH

PIN

JAH / 4 astet

Käivituspunktid

Laadimisjaam / juhtkaablitel

Laadimisdokki sõitmine

Automaatne / piirde- ja juhtkaabel /juhtkaablil nihkes ~40~80cm

Laadimine

automaatne / vajaduspõhine

Niidugraafik

dünaamiline / seadistatav

LED matriks

EI

Rakendus

MY iMOW

Nutikoduga ühildumine

JAH

Takistuse sensor

JAH / Ultrasonic

Kaal (kg)

15.4

Automaatne tera tõstmine

JAH

Tootekood: IA010111436 Kategooria:

Original hind was: 2,999.00 €.Current hind is: 2,599.00 €.

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks