Robotniiduk SEGWAY Navimow H3000E-VF Kaameraga, 4G

Kuumakse alates 81.32 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

2899 €

Robotniiduk SEGWAY Navimow H3000E-VF 4G on 4G võrguga ühilduv ning ilma perimeetrikaablita töötav robotniiduk, mis on mõeldud niidupindadele kuni 3000m2. H3000E-VF mudelil kuulub komplekti VisionFence kaamera.

Laos (saab järeltellida)

Lisa võrdlusesse

Robotniiduk SEGWAY Navimow H3000E-VF 4G Kaameraga

Robotniiduk SEGWAY Navimow H3000E-VF 4G on 4G võrguga ühilduv ning ilma perimeetrikaablita töötav robotniiduk, mis on mõeldud niidupindadele kuni 3000m2. H3000E-VF mudelil kuulub komplekti VisionFence. Uus Segway navimow VisionFence viib niigi nutika Navimow roboti veelgi uuele tasemele. Tänu tehisintellekti ja sensorite koostööle suudab VisionFence teha Navimow töö veelgi efektiivsemaks. Seade aitab tuvastada paremini erinevaid objekte ning nendest mööduda aga ka orienteeriuda paremini niiduplatsil.

Segway on USAS 1999 aastal asutatud globaalne elektriliikurite ja teenindusrobotite tootja. Segway loodud innovaatiline Navimow robotniiduk ei vaja töötamiseks piirdekaablit vaid kasutab enda positsioneerimiseks satelliite, mis võimaldab saavutada erakodselt efektiivse ja korrapärase niitmistulemuse. Navimow niidab niiduplatsi ühtlaselt ning süsteemselt. Aku tühjenedes liigub Navimow ise laadijasse ning jätkab niitmist kohast, kus see pooleli jäi.

NAVIMOW ei vaja töötamiseks piirdekaablit

Robotniiduk SEGWAY Navimow H3000E-VF 4G seadistamine on imelihtne. Kasutage rakendust, et ühendada Navimow oma nutitelefoniga, ja seejärel järgige lihtsalt rakenduse juhiseid.
Tänu  uuele EFLS(Exact Fusion Locating System) suudab navimow kiiresti analüüsida oma postisiooni ning tegevusi niidualal. Robotniiduk kasutab positsioneerimiseks satelliite (GNSS), kinemaatikat, ning mitmeid sensoreid ja andureid. Tänu sellele on robotniiduki eeldatav eksimine(nõuetele vastavates olukordades) maksimaalselt 1cm.  Kuna Navimowle määratakse niitmisala virtuaalselt on võimalik robotniidukit lihtsasti panna niitma ka näiteks unikiviga või terrassiga eraldatud aladele.

Erakordselt efektiivne niitmine

Tänu täpsele asukoha teadlikusele niidab Navimow niidetavat pinda süsteemselt ning koordineeritult. Juhul kui Navimow aku tühjeneb sõidab ta otsejoones koju ning pärast laadimist jätkab robotniiduk niitmist pooleli jäänud punktist. Sellega on garanteeritud kogu aia ühtlane niitmistulemus, mida on võimalik reaalajas nutitelefonist jälgida. Navimowi nutikas navigatsioonialgoritm kavandab tõhusaima lõikemarsruudi, välistades korduvad liigutused ja pakkudes muljetavaldavaid tulemusi. Hästi planeeritud niitmismustrid tagavad ühtlaselt niidetud muru ja hoiavad ära lõikamata jäämise. Iga niitmise korral muutub niitmissuund automaatselt, nii et teie muru püsib tervena ja näeb alati värske välja.

Tark niiduplaan ehk virtuaalne aiakaart

Kuna Navimow salvestab oma niidetava ala robotniidukisse siis on võimalik seda näha ka reaalajas nutiseadmest. Tänu sellele on võimalik teha imelihtsalt muudatusi niiduplaanis või määrata erinevaid niidutsoone. Võimalik on ka määrata piirkondi kuhu te robotniidukil minna lasta ei soovi, näiteks sügisesed õunad või grillipidu.

Suurpärane niiskuskindlus

Tänu IPX6 niiskusklassile võib robotniidukit vabalt pesta aiavoolikuga. Lisaks ei pea kartma ootmatuid paduvihmasid.

Piiramatud võimalused nutitelefoniga

Kõik Navimow robotniidukeid on võimalik ühildada nutiseadmega, kust on võimalik:

  • Teha muudatusi niitmiskaardil – näiteks uute lillepeenarde lisandumisel
  • Muuta niiduplaani – et aed saaks niidetud just teile sobival ajal ja viisil
  • Reaalajas jälgimine– pidev ülevaade robotniiduki tööprotsessidest. Näiteks mitu protsenti aiast niidetud on.
  • Niidukõrguse reguleerimine – elektrooniline niidukõrguse reguleerimine võimaldab robotniiduki niidukõrgust reguleerda läbi nutiseadme ilma masinat puutumata.

Erakordselt vaikne

Müratase kõigest 54 db(A) on võrreldav sisuliselt elektrilise hambaharjaga, seetõttu võib robotniidukit kasutada vabalt ka öösel.

Lisavarustus

Kuna tavaliste robotniidukite tööpõhimõte kaabel-põrge siis Navimow kaardistab kogu aia täielikult ning eeldab, et kõik aias leiduvad takistused on eelnevalt programmeeritud. Ootamatute tekistuste vältimiseks on kõik Navimow mudelid varustatud põrkeanduriga.

UUS! VisionFenceLisaks targale takistuste ennetamisele aitab VisionFence robotniidukit signaalikadude korral positsioneerida kuna suudab hinnata visuaalselt enda asukohta.(KOMPLEKTIS)

 

 

 

Tootja

SEGWAY

Niidupind (m²)

3000

Aku mahutavus 100% (Ah)

10,4

Wifi

JAH

GPS teavitus

JAH

Lõikekõrgus (mm)

30-60

Lõikelaius (cm)

21

Vihmasensor

JAH

Põrkeandur

JAH

Kallutusandur

JAH

PIN

JAH / 4 astet

Laadimisdokki sõitmine

Automaatne, GPS, Otse

Laadimine

automaatne / vajaduspõhine

Niidugraafik

Seadistatav

K. niiduaeg (min)

240

K. laadimisaeg (min)

300

Lõikesüsteem

Multšiv niiduseade

Kõrguse reguleerimine

Elektriline, nutiseadmest

Visionfence

JAH

Nutiseadmega ühilduvus

JAH

Tootekood: H3000E-VF_SEG Kategooriad: ,

2899 €

Laos (saab järeltellida)

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks