Vahustav pesuainedüüs pesurile STIHL RE150PLUS

29.00 

STIHL vahustav pesuainedüüs

Saadaval järeltellimisel

Lisa võrdlusesse

Vahustav pesuainedüüs pesurile

STIHL vahustav pesuainedüüs pesurile on pesuainet vahustav pesudüüs autode pesuks. Muudetav pesuainekogus, lehtri suurus ja pesuaine pealekandmise nurk (horisontaalne või vertikaalne). Tänu vahustavale efektile kulub pesuainet oluliselt vähem.

STIHL pesuainedüüs pesurile sobib kasutamiseks ka Eestis müüdavatele teiste tootjate pesuritele. Sobib kõikidele STIHL pesuritele!

Survepesurite lisavarustus

Meie survepesurite lisavarustus pakub laia tarvikute valikut survepesuritele mis annab uued ja väga erinevad võimalused survepesurite kasututamiseks. Lisatarvikute all on puhastusained, veefiltrid, pesuhari, turbohari, pinnapuhasti, STIHL autopesukomplekt ja liivapritsi komplekt survepesurile. Puhastusainete alt leiate STIHL leotuspuhastusaine, autošampooni vahaga ja universaalse puhastusaine. Lisaks on pakkuda survepesurile rotojetdüüsid, voolikukomplekt torude puhastamiseks, kõrgsurvevoolik 10m ja 9m lisapikendus kõrgsurvevoolikule. Autopesu survepesuriga on üks paljudest töödest kus survepesurit kasutatakse kuid see pole kindlasti kõik milleks survepesur abiks on. Survepesuriga saate puhtaks ka väravad, garaažiuksed, terrassi, kasvuhoone, aiamööbli, kivisillutise ja tööriistad. Näiteks kasutades lisavarustusena liivapritsi, saate eemaldada rooste metallkonstruktsioonidelt. Kasutades STIHLi survepesurite lisavarustust saate täiesti uue kogemuse puhastustöödest. Uus mõõde puhastustöödeks on täiuslik valik lisavarustust! Vaata ka meie tootevalikut: survepesurite lisavarustus.

Tootja

STIHL

Tootekood: 49105009601 Kategooria:

29.00 

Saadaval järeltellimisel

Registreeru kliendiks Registreeru kliendiks